Doğrudan güneş ışığı görmezse?

Takinqlives

Yeni üye
Çiçeklenme dönemine girmiş auto amnesia haze kızımız var. Bu aşamaya kadar odada mp(metal halide) lambanın altında gelişti. Hps(sodyum buhar) lamba temin edemedim. Balkona almayı düşünüyorum. Balkona doğrudan güneşi görmüyor. Sadece gün ışığı ile sömekler gelişir mi? Gelişir ise normalden uzun sürer mi? Kızım ile Yardımlarınızı bekliyoruz. Dumanınız bol olsun✌?

köfteci

Yeni üye
Cvp: Doğrudan güneş ışığı görmezse?

Takinqlives' Alıntı:
Çiçeklenme dönemine girmiş auto amnesia haze kızımız var. Bu aşamaya kadar odada mp(metal halide) lambanın altında gelişti. Hps(sodyum buhar) lamba temin edemedim. Balkona almayı düşünüyorum. Balkona doğrudan güneşi görmüyor. Sadece gün ışığı ile sömekler gelişir mi? Gelişir ise normalden uzun sürer mi? Kızım ile Yardımlarınızı bekliyoruz. Dumanınız bol olsun✌?
hem uzun sürer hemde doğru düzgün hasat alamazsın kanka en kötü ihtimalle gün ışıgı cfl kullan derim

karlibas

Yeni üye
gölgede grow tat vermiyor , sodyumu temin edene kadar metal halide ile 12-12 devam edebilirsin. Mümkün olduğu kadar yüksek watt cfl sarı ışık takviyesi de yapabilirsin bu dönemde.Doğrudan ışık almayan balkonda sömekler havadar ve küçük kalıyor.

W

woms

Guest
Senin yapman gereken diek gün işiği değilde güneşe alman bazı şartları yerine getiremiyorsan bunu yap güneşe al yoksa emeğine yazık olur

Takinqlives

Yeni üye
Cevaplarınız için eyvallah dostlar. Hps ışık temin ettim 12-12 periyodunda vermeye başladım. Gelişmeleri tekrar paylaşacağım. Kalın sağlıcakla

smile1616

Yeni üye
Ya arkadaşlar auto bitkide ne tür ışık kullandığın farketmiyorki mh ve hps diye ışıkların ayrılmasının sebebi photo bitkin için hps'i ne zaman takarsan o zaman çiçeklenmeye başlatmış olursun. O yüzden auto bitkin için sıkıntı yok kanka derim sen ışığını vermeye devam et nasıl olsa otomatik çiçekleniyo emin ol çok güzel sonuçlar alırsın ve 18/6 - 20/4 ışık periyodu yapabilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ********* **
    +1
  • muadip muadip:
    ****** ****** hahahaha*** ***** **
    +2
  • 420x 420x:
    **** ****** * ******* hahahaha* *** ********
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • muadip muadip:
    *** ***** **** hahahaha ***** ****
    +2
  • 420x 420x:
  • muadip muadip:
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********** *** **** ********* ******* ****** ********** **** **** **** **********
  • 420x 420x:
    ****** ***** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • muadip muadip:
    ********* hahahaha******** ***** hahahaha
  • muadip muadip:
  • 420x 420x:
    ***** ** hahahaha**** ******* *** ***** ********** ******** ****** ******** *** ***** **** ******* ****** ****
  • 420x 420x:
    **
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    ***** ** ******* **
  • 420x 420x:
    **** **** ******* ** ****** ***** **** ******** ****** **
  • muadip muadip:
    +1
  • muadip muadip:
    ******* ******* ******* **