Doğru duman almak

XKore

Yeni üye
Kankam chillum var seramikten ama usta hazneyi çok büyük yapmış neredeyse bi çiftli alıyor :D normal pipolarım da var o yüzden sordum verimli oluyor mu diye kankam
Amcaoğlu bence hazne genişli 0.7-0.8 cm çapı,derinlikte 0.4-0.5 cm olsa ideali kullanım alanı yeterli son derece verimli olacaktır.klasikler onlar falan 2 cm geniş 2 cm derinlik çok büyük gerçekten.
Bu muhabbetin çok meraklısı olduğunu düşünüyorum birazda o yüzden ayrıntılı aktarmaya çalıştım deneyimleri.)
Decarbon nasıl olunur ortalama kaç kez denenir ve miktar ve oran acabalar nelerdir :)

Avare

Doktor
Amcaoğlu bence hazne genişli 0.7-0.8 cm çapı,derinlikte 0.4-0.5 cm olsa ideali kullanım alanı yeterli son derece verimli olacaktır.klasikler onlar falan 2 cm geniş 2 cm derinlik çok büyük gerçekten.
Bu muhabbetin çok meraklısı olduğunu düşünüyorum birazda o yüzden ayrıntılı aktarmaya çalıştım deneyimleri.)
Decarbon nasıl olunur ortalama kaç kez denenir ve miktar ve oran acabalar nelerdir :)
Anlat bize kankam öğret bize

Twippe

Yeni üye
kanka valla haklısın. O yüzden ben ipince sarıyorum bazen yarısında sandalyede kapy şeftali olduğum da oluyor :D ama inan tertemiz kafa.terrrrtemiz ya gerekirse üç duman aldığında bitecek bi sigara yap ama ful yeşil yap. Dua edeceksin bana kanka :)
milletimiz kalabalık ortamlarda içmekten bol tütünlüye alışmış, biz 2 arkadaş ufak 2 sigara yapıyoruz kısa kağıtlara, benim ufaklığı bitirebilmem 1 saati geçiyor. Geçtiğimiz ay gerçek lemon haze denk geldi hem tütünlü hem tütünsüz denedim, 4 kişiden fazla kişi dönmeyecekse ve sigara az değilse sigaranın içine tütün kırmak gerçekten bu merete hakarettir

muşul

Müptezel
milletimiz kalabalık ortamlarda içmekten bol tütünlüye alışmış, biz 2 arkadaş ufak 2 sigara yapıyoruz kısa kağıtlara, benim ufaklığı bitirebilmem 1 saati geçiyor. Geçtiğimiz ay gerçek lemon haze denk geldi hem tütünlü hem tütünsüz denedim, 4 kişiden fazla kişi dönmeyecekse ve sigara az değilse sigaranın içine tütün kırmak gerçekten bu merete hakarettir
30 yıldan fazladır içerim hiç denemedim.Tütün sanki otu yakıyor gibi düşündüm hep.Sade ot yanmaz gibi geliyor bana :) Bi deneyeceğim bakalım, çok iddialı söylemler var.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ****** ****** ****** ****** ******* hahahaha****** ******
    ***** ***** ******** *** ******** * ******* ** ***** ** ****** ** ********* ******** ****** ** ***** ****** **
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
    * **** ** ***** ***** ** ********** ********* *
  • istr istr:
    ******** **** ****** hahahaha ********* ** **** **** ******** **** ******* ** ***** ******
  • istr istr:
    **** ***** ****** **** ******* ********* ****** ******** ***** ** ***** ***** **** *****
  • istr istr:
  • istr istr:
  • H H4.20:
    ****** ******* ***** ** ********** ******* * ***** **
    ** ***** ******* hahahaha ***** ******* **********
  • H H4.20:
    ***** hahahaha hahahaha****** **** hahahaha **** **** ***** ********* ********
  • istr istr:
    **** ****** ***** ******* ***** ***** *** ********* ***** **** ******* *** ***** ****** ******* ***** ** ********** ******* * ***** **
  • istr istr:
    ** ** ***** ******** ***** ******** **** ******** ***** hahahaha ******** *** ******** ** **** ***** ********** ********* ** **********
    +1
  • H H4.20:
    *** ******** **** **** ******** ********** ****** ***** ******* ***** ***** *** ********* ***** **** ******* *** *****
  • istr istr:
    ***** ***** *** ********* *** ********* **** ****** ********** ******** **** ******* ******** ******** *** ******** **** **** ******** ******
  • istr istr:
    *** ****** ******** ********** *** hahahaha* *********
  • istr istr:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha *** hahahaha ***** ***** *** ****
    ******** ** ******** * ***** ***** hahahaha hahahaha****** **** hahahaha **** **** ***** ********* ********
  • H H4.20:
  • saricocukapo saricocukapo:
    ***** ********** ******** hahahaha*** *** ******** ******* hahahaha* *** *********
  • R Rywen:
    ********** hahahaha ****** *** ******* ********** ** ***** **** ******** ****** hahahaha* ****** *** ****** *** ** **** ******** ***** hahahaha** **** ****** hahahaha* ******* **** ***** hahahaha* ******** hahahaha* ** hahahaha* hahahaha* ***** ***** **********
    R Rywen: ********** hahahaha ****** *** ******* ********** ** ***** **** ******** ****** hahahaha*...