Disi çiçekte erkek cicekler

bomber

Üye

İki bitkimde erkek çiçekler oluşmaya başladı, kopardım hepsini. Sebebi ne olabilir ilk kez başıma böyle birşey geldi

DTK

Üye
kabinde başka çiçek var mı tek mi bu yoksa onlara öyle engel olamazsın maalesef kankam :/

bomber

Üye
kabinde başka çiçek var mı tek mi bu yoksa onlara öyle engel olamazsın maalesef kankam :/
Var maalesef, çok didikkedim ama sadece iki bitkide vardı. İnat işte surekli takip edeceğim. Kesintisiz güç kaynağını kurnadan önce iki saat bı elektrik gitmişti, ona yoruyorum ama diğerlerinde yok genetik sanırım. Bir tanesi hariç genektiklerin de ne olduğu belli değil.. teşekkür ederim kanka, anlamıyorum her bitkiye aynı muameleyi yapıyorum kiminin yaprakları şekil yapıyor. Hakkaten bu iş sabır işi...

DTK

Üye
ben biraz da bu işte şansın yer aldığını düşünüyorum. Aldığın tohumda nasıl sonuçlar alacağını bilemiyorsun benim tavsiyem eğer ayırabiliyorsan diğerlerinin yanından tamamen ayır hatta çok fazla hüsrana uğramayacaksan komple kes hermaları..

bomber

Üye
ben biraz da bu işte şansın yer aldığını düşünüyorum. Aldığın tohumda nasıl sonuçlar alacağını bilemiyorsun benim tavsiyem eğer ayırabiliyorsan diğerlerinin yanından tamamen ayır hatta çok fazla hüsrana uğramayacaksan komple kes hermaları..
Bakalım her gün çocuğum gibi herşeyi ile ilgilendiğim için, koparmaya devam edeceğim sanirim. Artık işin içinden çıkılmaz bir hal alırsa da kesip atarım. Tohum kesecikleri henüz oluşmadı bitkide. Nasip artık,

Tuzsuz Bekir

Müptezel
kanka benim bitkilerde de vardı bunlardan. Sömeğin içinde değilde aynı seninki gibi dallarda vardı. Bi problem yaşamadım

bomber

Üye
kanka benim bitkilerde de vardı bunlardan. Sömeğin içinde değilde aynı seninki gibi dallarda vardı. Bi problem yaşamadım
Teşekkür ederim, gördüğümü kopartiyorum. Yaklaşık bin TL verip te getirdigim tohumların bir tanesi bile çıkmadı. Mari dedikleri ot tohumları, sadece bir tanesini arkadaşım hediye etti 1euro,ya almış. Çiçekler auto kadar erken soktum ciceklenmeye. Tohum yapmasın da artik, çocuğum gibi bakıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **