Dikkat *** Tohum Sipariş verirken yakalanmama yolu.

Merhaba arkadaşlar bir zamandır şu growkent, macigplanet ve toprakvesu gibi sitelerden alınmış ürünler için baskınlar olduğunu duyduk ve gergin bir süreç geçirdik. Bu verileri bu firmalar vermiyordur. Fakat bu bilgileri polisler vergi dairelerinden kolayca alabilir. Büyük bir ihtimallede kesmiş olduğu faturaların bir kısmını ziyerette bulundupolisler.

Şİmdi ben bu durumu nasıl çözümledim size onu anlatayım.

Gübre toprak ve malzemeleri yerim istanbulda olmasa da gidip manuel İstabul da elden aldım.
Burda yapmanız gereken fatura için saçma bir isim soyisim ve adres bildirmeniz.
Eğer tekrar uçak ile geri dönecekseniz uçakların 1 ml den fazla sıvı almadığını unutmayın. O yüzden almış olduğunuz sıvı ürünleri mutlaka kargo yapın. Kargocu içinde ne var dediğinde sıvı var demeyin almıyorlar. Toprak var deyip geçin. Kargoda sıvı taşınması yasak çünkü. Fakatteslim ettikten sonra sıkıntı olmıuyor kargonuz geliyor. GÖnderen de siz olun alıcıda siz olun orası farketmez.

En önemli kısım tohum siparişi nasıl vereceğiz .
Bitcoin ile

Fakat burda çok dikkat etmeniz gereken bir durum var. Her ne kadar bitcoin takip edilemez dese de bazı sıkıntılar var ve çözümleride aşağıda anlatıuyorum .

BtcTurk diye uygulamalardan programı indirin kurun. Bu bir türk firması ve tüm bilgilerinizi buraya girebilirsiniz. Zaten kayıt için de sizden tüm bilgileri alıyorlar. Biz btcturk u sadece geçiş için kullanacağız.

Şimdioluşturmuş olduğunuz hesabınız ile bitcoin alın. Orada 5 adet banka var eğer bu bankalardan biri ile çalışmıyorsanız da eft yapabilirsiniz. 5 dk içinde syatırmış oluğunuz tl leriuygulamada görebiliyorsunuz. .Şİmdi btcturk hesabımızda Tl var. Bunula bitcoin alıyoruz. Artık hesabımızda bitcoin var .

Şimdi gelelim 2. safhaya.

Binance uygulamasını yüklüyoruz. Buda americanın bir uygulaması. Yani Btcturk nasıl türklerin ise buda farklı bir milletin. Şimdi Btcturkte olan bitcoinimizi binance uygulamasına al/sat kısmından yüklüyoruz. artık bitcoinimiz binancede. oradan da istediğiniz siteden bitcoin ile alışveriş yapabilirsiniz. Bİnance firmasına hiç bir türk yetkilinin ulaşamıyacağını bildiğinizi düşünüyorum.Böylelik ile sizin btcturk hesabınızdan sadece binance ye yapmış olduğunuz işlem gözüküyor.

Umarım yüzyselde olsa bilgi verebilmişimdir. Dikkatli olun.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum verdigin bilgiler cok iyi, ama su da bir gercek ki sponsorlar yurt disi firmasi, Türk polisine hayatta bilgi vermez. Adamlar sikintisiz kargo yolunu bulmuslar

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ne demek istedigini tam olarak anladim, sadece ödeme konusu, yazdim ya sana sponsordan Türk polisi nah bilgi alir. Istedigin gibi öde.

Ne demek istedigini tam olarak anladim, sadece ödeme konusu, yazdim ya sana sponsordan Türk polisi nah bilgi alir. Istedigin gibi öde.
Türk polisi sponsordan bilgi alamaz aynı fikirdeyim. Fakat btcturk gibi kuruluşlardan bilgi alabilir. O yüzden btctuk gibi turk portallarını aracı kullanman gerekir.

binanaceTr den bile işlem yapmayın binance globalden yapın, birde ben burda tohum satan sponsorlara hiç güvenmiyorum bu benim görüşüm ben başka bir yer buldum güvenilir ordan alıyorum tohumları TRye güvenli gönderiyorlar, şirketin ismini burda veremem çünkü patlarsa başka yer kalmıyor kusur bakmayın :D

Cannabis34

Yeni üye
binanaceTr den bile işlem yapmayın binance globalden yapın, birde ben burda tohum satan sponsorlara hiç güvenmiyorum bu benim görüşüm ben başka bir yer buldum güvenilir ordan alıyorum tohumları TRye güvenli gönderiyorlar, şirketin ismini burda veremem çünkü patlarsa başka yer kalmıyor kusur bakmayın :D
Yaralı parmak var işe kardeşim. Genetiklerden memnunmusun memnunsan direk söylemede kopya ver kopyadan bişey olmaz ima et :D

Yaralı parmak var işe kardeşim. Genetiklerden memnunmusun memnunsan direk söylemede kopya ver kopyadan bişey olmaz ima et :D
kanka bende isterim herkes güvenli alsın ama ipucu verirsem direkt anlaşılır birde bu forumda hemen anlaşılır, almayı kafana koyduysan biraz daha ayrıntılı araştırmanı tavsiye edebilirim o kadar :D

Helopapa

Üye
Torbacıdan sigara alıp eve gitmek daha büyük bir risk ona bakarsan, tohumlar gelirken yakalansanda pek sorun olacağını sanmıyorum çok çok para cezası yersin knka boşver sıra sana gelmez bizim gibi 2 3 saksı ile uğraşan adamlarla işleride yok zaten , devlet köpek balıklarının peşinde

aynen binance global doğrusu tr her zaman sıkıntı.

jackherermi

Yeni üye
internetten toprak gübre işide yalan oldu yani var mk. satıcıya gidip faturayi tititipe kestircez yani bune yahu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    *** ***** ***** **** ****** ******* hahahaha ********
  • kkush kkush:
    ****** ***** ***** hahahaha* ********** ********** ****** ****** **
  • D despotdes:
    **** **** **** **** ********* ********* *** ******* ***** hahahaha***
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    ***** ***** ******** *** ***** ******** **** ********** **
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** *** **** ******* ***** ****** ** ***** ** ****** ** ***** ***** **** **** ********* ********* *****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ********** ****** hahahaha **
  • kkush kkush:
    *** ***** hahahaha **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ***** ** ******** **
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** *** * ** ** ********* ********* ** **** ** *** ******* ****** ** ********
  • Night owl Night owl:
    ******* *** ***** ***** ******* ** hahahaha ******* ******
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ******* *** hahahaha*** ** ******
  • D despotdes:
    **** ** ****** ***** ******** ***** *** **** ******* ***** ****** ** ***** ** ****** ** *****
  • Night owl Night owl:
    ** ****** ******** ******* ***** ***** ******* ** hahahaha ******* ******
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ******** *** **** **** **** **** ********* ********* *** ******* ***** hahahaha***
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    **** ******** *** *** ** ******** ********* * ***** **** *** **** ******** ****** hahahaha******** ******* *** hahahaha*** ** ******
    +1
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*** *** ***** ** ******** **
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ******* ****** ********** ******* hahahaha** ********* ******
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** **** ** hahahaha **** **********
  • D despotdes:
    *** *** ***** ***** *** ***** ******* ******* ** *** *** ******** hahahaha*** ****** ******** *******
  • kkush kkush:
    ** **** **** hahahaha
    kkush kkush: ** **** **** hahahaha