Dişimi erkekmi

harlem1

Yeni üye
Cümleten s.a. grow serüvenimin 70. Günündeyim ve anlam veremediğim bir durumla karşılaştım erkek zannettiğim (ve uzun zamandır erkek muamelesi yaptığım) bitki dünden itibaren pistil çıkardı (isaretli olan resim) bu dişi olduğu anlamınamı geliyor yoksa herma bitkimi anlamadım sömek dalı desen yok boy desen diğerlerine göre sırık gibi nedir bunun anlamı ne yapmam lazım. Tesekkurler.
(10 gün önce yani 60. Günde ciceklenmeye aldim, diger bitkileride koyuyorum onlarin gidişatınada göz atarsınız toping yapildi lst yapilmadi)

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Dostum pistil var ama sanki altta kesede var gibi bilemedim o kırmızı ışığın altında değil de başka bir yerde üsten altlardan çekersen daha sağlıklı olur bide o toprağın hiç iyi değil be kardeş keşke güzel bir toprağa ekeydin neyse artık çok da önemli değil ama kendine gübretaş tan 1 litre humik fulfik asit alıp onunla sulamanı tavsiye ederim toprağını bir parça düzene sokar..

harlem1

Yeni üye
Dostum pistil var ama sanki altta kesede var gibi bilemedim o kırmızı ışığın altında değil de başka bir yerde üsten altlardan çekersen daha sağlıklı olur bide o toprağın hiç iyi değil be kardeş keşke güzel bir toprağa ekeydin neyse artık çok da önemli değil ama kendine gübretaş tan 1 litre humik fulfik asit alıp onunla sulamanı tavsiye ederim toprağını bir parça düzene sokar..
Kanka boş bir cigara ise hic masraf yapmiyim direk söküp atarim herma falansa gübreyle uğraşmiycam

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Kanka boş bir cigara ise hic masraf yapmiyim direk söküp atarim herma falansa gübreyle uğraşmiycam
Dostum vabali boynuma biner kes at diyemem ışığını biraz düşür sanki çok yüksek ışığa ulaşmak için boy atmış durmuş 70 günlük bir çiçeğin şu an n iyi bir ustanın yapmasıyla 15 , 20 kelle olması lazım bu senin için acemilik olmuş biraz....... dostum kenevir için iki tane önemli bir şey var 1 toprak mutlaka iyi olacak bunu ister hazır alırsın istersen kendin yaparsın ama o sendeki toprakta asla olmaz bu kadar olur 2. ise güzel bir ışık auto flower güzel bir toprak hazırla hep su ver zaten hayat döngüsü 7 veya 8 hafta özel durumlarda 11,12,13 ph dengeli su 2 adet vitamin yeterde artar bile....muhteşem hasat alırsın yani şu an baktığından daha fazla alırsın

harlem1

Yeni üye
o kırmızı ışığını kapatıp çeksene bir daha yakından bakayım

Bak kanka tepe someklerinden baska sömek dali falan yok. disi olsa somek dali olur erkek olsa pistil cikarmaz anlamadim gitti. Acaba ilerleyen zamanlarda gövdeden kucuk kucuk somekcikler verirmi
Cunku bir bitkinin sadece kelleden iki somek vermesi cok anormal

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ***** **** ******** ***** ******* hahahaha ******** hahahaha*** ****
    +3
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
    D Dalibor: ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********