Dişi mi erkek mi

CahilKush

Doktor
Kanka valla pistil gibi malzemeler var ama daha belli değil diyeyim bak en etkili yöntem anlamak için bitkinin sömek verecek yaprakların hemen altında ki dallı 2 parmağının arasında okşa 5 10 cm sonra parmaklarını kokla eğer ki sömek gibi bir koku alıyorsan dişidir erkekte çalı kokusundan başka bir şey olmaz.

CahilKush

Doktor
Knka bunu daha erken anlama şansımız yok mu
Dostum daha çiçeğe sokmadan anlamın en etkili yolu bir tohumları zoom ile bakıp en pürüzsüz **** kısmı olanları seçmen gerek. birde diktin diyelim şu an bu dediğim hala test aşamasın da ama ben neredeyse dişi olduklarına %100 eminim bitki bir miktar büyüdü atıyorum 6 7 baş verdi sömek başlarının hemen altından bitkinin gövdesini okşa eğer parmağında sömek gibi koku kalıyorsa dişidir ama dediğim gibi henüz bunu test ediyorum.

CahilKush

Doktor
valla kanka biraz daha büyüsün bak ben cidden pek anlayamıyorum görüntü kaliteli olmadığından.

Knka bu ne acaba fikrini alabilirmiyim hem pistil var hem tomurcuk en sonunda 50 euro çıkacak cebinden .d

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 20768

Guest

Knka bu ne acaba fikrini alabilirmiyim hem pistil var hem tohum en sonunda 50 euro çıkacak cebinden .d
kanka nerede tohum var? ben göremedim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
    **
  • ax-b ax-b:
  • L lityum:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • L lityum:
  • L lityum:
  • deyorke deyorke:
    ***** **** *** ***** *** **** ***** **** ***** **** ***** ********* hahahaha****** **** **********
  • K Krall34:
    ****** **** hahahaha* ********* hahahaha** hahahaha*
  • K Krall34:
    ******** hahahaha* *** ****
  • K Keyifcihtiyar:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ********
    +1
  • L lityum:
    **** **** ***** hahahaha*
  • L lityum:
  • marcoo marcoo:
    ******** hahahaha* *** **** ***** ***** ******** ***** *** *** * ***** hahahaha ******* ********* ****** *****
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha***** *** ********* *** hahahaha***** hahahaha**** hahahaha**** ********* ******** *** ** ***** hahahaha **** **********
  • K kujo07:
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******* ******* ******** ** ***** hahahaha ***** hahahaha* *** ********** *******
  • lavrens lavrens:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    **** hahahaha** ****** ********
  • K Krall34:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ******** ****** *****
  • K Krall34:
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ******* hahahaha* *** ********* ******* **** **** ******** **** ****** ***** ********** ***** ****** ****** **** ****** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    lavrens lavrens: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha