DIŞ MEKANDA ÜRETİM YAPMAK İSTİYORUM

Aksen1o45

Yeni üye
Merhabalar. Başlıktada dediğim gibi dış mekanda üretim yapmak istiyorum. Fakat bilgim sıfır ve yavaş yavaş tohumdur, gübredir hazırlanmak istiyorum. Konu hakkında bilgisi olan ve bu süreçte eşlik edebilecek var mı ?

Aksen1o45

Yeni üye
Tohumunu tedarik et gübre de seç kendine forumda konular var araştır kendine uygun birşeyler al outdoor rahat yetişir beni takibe al profilimden yaz herseyj toplandığında gerekli yapılacakları yazarım sana önce forumu iyice araştır oku ve kendine göre birşeyler al
Suda patlattıktan sonra ektiğim yere sadece solucan gübresi ve güvercin gübresi kullanmayı düşünüyorum. Tohum olarakta Lemon Haze düşünüyorum. Olabilir mi ?

Legend86

Müptezel
Suda patlattıktan sonra ektiğim yere sadece solucan gübresi ve güvercin gübresi kullanmayı düşünüyorum. Tohum olarakta Lemon Haze düşünüyorum. Olabilir mi ?
Güvercin gübresi verme kardeşim yakarsın, güvercin pisliği serttir ağaç az dallansın büyüsün 5 litre suya 1 kg kadar güvercin gübresi koy bir kaç gün beklet, gübre sulaması yapacağın zaman 2 litre suya 100 ml o gübreli sudan ekle sula

Aksen1o45

Yeni üye
Güvercin gübresi verme kardeşim yakarsın, güvercin pisliği serttir ağaç az dallansın büyüsün 5 litre suya 1 kg kadar güvercin gübresi koy bir kaç gün beklet, gübre sulaması yapacağın zaman 2 litre suya 100 ml o gübreli sudan ekle sula
Teşekkür ederim cevap için reis. Ne zaman gübreleme yapmam lazım ? Bir de Süper Lemon Haze açık alanda uygun olur mu ?

Legend86

Müptezel
Teşekkür ederim cevap için reis. Ne zaman gübreleme yapmam lazım ? Bir de Süper Lemon Haze açık alanda uygun olur mu ?
Açık alanda lemon güzel, daha önce baktım, fidenin ilk 2 haftası gübre verme, sonra yavaştan vermeye başlarsın, zaten yaprakları koyu yeşil olacak, ne zaman ki açık yeşile dönüyor, gübre ihtiyacı var demektir, sen her zaman az gübreleme yap yaprak durumuna göre gübreyi biraz daha fazla verirsin, birden yüklenince yanar geri dönüşü olmayan gübre yanığı başlarsa yalan olur, sen her zaman az az git, zamanla tecrübe edersin zaten

Bongcu

Yeni üye
Merhabalar. Başlıktada dediğim gibi dış mekanda üretim yapmak istiyorum. Fakat bilgim sıfır ve yavaş yavaş tohumdur, gübredir hazırlanmak istiyorum. Konu hakkında bilgisi olan ve bu süreçte eşlik edebilecek var mı ?
Dış mekanda yapmak istiyorsun ama nerde?eğer direk toprağa ekeceksen toprağı hazırlaman lazım(alanı iyice temizleyip takviye toprak kestane toprağı kalın inşaat kumu torf vb)yerinin sırt yamaç seçmeni tavsiye ederim ki güneş doğuş batışa kadar güneş görsün.ama kimsenin görmemesi gerekli.saksıda açtığın yere koysan başta dediklerime uğraşmazsın.uzun süreli tohum ekeceksen büyümesi için gerekli mineralleri kullanabilirsin.bazı gübreleri çiçeklendikten sonra ver yoksa bitkiyi yakarsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******** *** ** **** ****** ******** ******** ***** ** **** ****** ******* ***** ****** ******** *** ***** **** hahahaha hahahaha * ***** ****** *** **********
    ******* ** ****** ** ******* ****** hahahaha ****** **
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+:
  • Ş ŞekerBank:
    **** ***** ******** ******** ****** ********* ****** ******** hahahaha*
  • MusT+ MusT+:
    ***** **** ******* ***** ***** *** ********* ****** *** hahahaha** ******** ***** **** ** ********* ******** ***** ****** *** hahahaha***** *****
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ***** *** hahahaha* ** **** *******
  • S sharkek:
    **** ***** **** ***** ****** ******** **** ****** ******* *
    ***** ****** ***** hahahaha* ********* ********** ***** hahahaha* *** **** * **** ***** ***** **** ** **** ****** ******* ** ****** **** ***** **** ***** **** ***** ****** ******** **** ****** ******* *
  • Ş ŞekerBank:
  • Ş ŞekerBank:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha ****** ********* ****** ****** **** **** ****** ***
  • S sharkek:
    hahahahahahahaha* hahahahahahahaha ****** ********* ****** ****** **** **** ****** ***
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • Ş ŞekerBank:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    Ş ŞekerBank: ***