DIŞ MEKAN YARDIM

Okii1093

Yeni üye
Selamlar kankalar ilk defa ekim biçim yapıyorum tohumlar karışık genetiklerini çözemedim görüntüden yorum yapabilecek olanlara çok teşekkürler fikirlere açığjm
Saksıda 15 üncü günleri

Sari2205

Kıdemli Üye
İyi growlar dostum. Daha ufaklar genetikleri şuan anlayamazsın anca çiçeğe girdikten sonra anlayabilirsin ve ışık sorunu var bitkide boya gitmiş daha güzel vve uzun süre ışık görmesi gerekiyor şuan ki yerinden memnun değil.

Bu tatar

Üye
Işığa ihtiyaçları var 15 günlükler ama benim 3 günlük filizler gibi görünüyorlar ve sularken saha az miktarda su vermen lazım köklerin sağlıklı gelişimi için

Denizbey

Üye
1 saksıya sigara küülü atma hasta dersin kardeşim sigara toksin dolu 2 sen bunları pencere önünde güneşe göstermissin güneş görmüş bunlar deli gibi uzamış ısıga uzanmaya calısmıslar 3 petegin ısısı kombi calısıyorken 55 leri buluyor petek üstünden al onları dış mekan oldugu icin böyle uzamaları normal dıs mekanda ilk 1 ay cok gec gelişim gösteriyorlar sonra olaylar hızlı gelişiyor sabır ediceksin bide üstüne cok düşme sigara külü gibi fantazilerde yapma cigara zehir olsun diye öldürürsün
bide kuş tohumu gibi sanki bunları

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha*** ******* ***** ***** *******
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ******* ********* **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** hahahaha ***** ****** ******** hahahaha*** ******* ***** ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** *** ** ****** **
  • M Melodirdy:
    ***** hahahaha **** ****** ******* ****** hahahaha ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    *** ****** ****** ********* ***** ********** hahahaha******* ********** ******* *** hahahaha**
  • M Melodirdy:
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    *** hahahaha ****** *** ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ********** ********* ** hahahaha ***** *** ******** ****** hahahaha*** ** ****** ******** ***** ********** ****** ******* ***** ***** ******* **** hahahaha****** hahahaha **** ****** ******* ****** hahahaha ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha *** **** ********** ******
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha ***** ********* ********** ****** ********** *** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ****** ****** ****** ***** ***** ** ****** **** ******* hahahaha* hahahaha *** **** ********** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** *** hahahaha***** hahahaha* ****** ****** *** *** **** hahahaha********* ***** ********* ********** ****** ********** *** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** * ******** ****** ****** ******** ********* hahahaha*** ******
  • Mordecai Mordecai:
    ******** hahahaha**** ******** ** **** hahahaha ** **** ** ******* ********** ***** ****** ***** hahahaha* **** *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** *** ****** ******* **** ******* ********* *** hahahaha**** hahahaha**** ******** ** **** hahahaha ** **** ** ******* ********** ***** ****** ***** hahahaha* **** *******
  • Mordecai Mordecai:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******** ***** *** ******** hahahahahahahaha**
    T terbiyeligunahkar: ***** ******** ***** *** ******** hahahahahahahaha**