Dev bitkim ölüyor mu kankalar uyku tutmadı. ACİL DESTEK

goosebumps

Yeni üye
Arkadaşlar sona yaklaştıkça gözüme uyku girmemeye başladı. Sorun nedir bitki aç mı? Araştırmalarıma göre potasyum ya da fosfor eksikliği gibi geldi. Her gün birkaç yaprağa sıçrıyor. Acil bilginize ihtiyacım var kurtarabilir miyiz?

adwa ad12 ile ph ölçüp her zaman hazır su veriyorum. En son gübresiz calmagli sulama yaptım. Alttan bi su bardağı kadar akıttım. Yaklaşık 5 litre su aldı.
38litre saksı Gorilla Glue Autoflower. Kafadaki ilk pistili gördüğüm günden 44gün geçti. Işık 240qb + 2 haftadır ekli olan 400w hps var. Yanında 2 bitki daha var onlarda herhangi bir sorun yok.
sömeklerde görüldüğü gibi hafif trikom var. çok güzel kokusu var. yapışkanlık hiç yok.

Son düzenleme:

goosebumps

Yeni üye
Hocam bitki çok uzun ve sömekler güzel artık altaki yaprakların kuruyup bozulması Normal trikomlar nasıl?
genetiğin açıklamasında yazan hasat zamanına 20-25 gün kadar daha var. trikomlar gözle görülür ama yapışkan değil. Faydalı olursa mikroskopla çekip fotoğraf atabilirim.

goosebumps

Yeni üye
fotoğrafta görünüyor hocam içleri daha şeffaf. az biraz oynayabilir ama hasat süresine kağıt üstünde 20-25gün var.

goosebumps

Yeni üye
Hasada daha var. Mikroskopla yapraklara değil calyx lere bak trikomlar için. Bitkide biraz gübre yanığı var onun dışında sorun yok. Çok yaprak basmış bu sebeple fazlalıkları döküyordur
Hocam bitki çok uzun ve sömekler güzel artık altaki yaprakların kuruyup bozulması Normal trikomlar nasıl?
dostlar teşekkür ederim içimi rahatlattınız. @Ratata takribi ne kadar vardır hasada?

Ratata

Kıdemli Üye
Kanka sen takvimine uygun gitmeye devam et, bloom 50-52 güne geldiğinde trikomları kontrol edip yoluna ona göre devam edersin. Overdrive gireceksen yavaştan girebilirsin takvime uyuyorsa flusha doğru yol alırsın

Son düzenleme:

goosebumps

Yeni üye
Kanka sen takvimine uygun gitmeye devam et, bloom 50-52 güne geldiğinde trikomları kontrol edip yoluna ona göre devam edersin. Overdrive gireceksen yavaştan girebilirsin takvime uyuyorsa flusha doğru yol alırsın
tamamdır kankam. full biobizz set ile beraber an bigbud ekliyorum. overa daha erkendir diye düşündüm. genelde son 2-3 sulamada öneriyorlar. yine de bigbudu kesip over başlayayım mı dersin?

Ratata

Kıdemli Üye
Son iki üç sulamadan ziyade yaklaşık son iki hafta veriyoruz over 6 ve 7. Haftalarda. 8. Haftaya da flush ile girişi yapıyoruz. 20-25 gün kaldı diyorsan over zamanın gelmiş kanka

exudes

Üye
şimdi gördüm kuzen yemek yiyordum bencede çok bi sorun yok trikomlar süt rengi olunca hasat at bence eğlenceli kafa yüksek thc içerir çok iyi büyümüş bitki

goosebumps

Yeni üye
Son iki üç sulamadan ziyade yaklaşık son iki hafta veriyoruz over 6 ve 7. Haftalarda. 8. Haftaya da flush ile girişi yapıyoruz. 20-25 gün kaldı diyorsan over zamanın gelmiş kanka
şimdi gördüm kuzen yemek yiyordum bencede çok bi sorun yok trikomlar süt rengi olunca hasat at bence eğlenceli kafa yüksek thc içerir çok iyi büyümüş bitki
afiyet olsun kanka @exudes
@Ratata ayrı ayrı teşekkür ederim kankam. bir şey daha soracağım. çiçek haftasını ne zaman saymaya başlıyoruz? ana kelledeki ilk pistili gördüğümden 44 saydım ben. ona göre overa başlayayım madem.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Deex Deex:
  • Deex Deex:
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ***** ** ***