Deneysel çorbacı outdoor

Timsah

Yeni üye
Öncelikle Herkese bol hasatlı growlar.
İndoor olarak baktığım iki bitkim erkek cıkması durumunda onlara elveda demek zorunda kaldım elimde çorbacı çırağı iki bitkim daha var düz sulama ve 3. Haftasından sonra üstünden solucan takviyeli olarak balkonun bir köşesinde durumlarını gözlemlediğim iki tane yaşlı ama küçük deneysel dış mekan bitkikerim. Bunları çok fazla önemsemediğimden öyle bir köşede kendi hallerine bırakmıstım ama artık bunlardan baska bişeyim kalmadı elimde. Sizlerden bu iki bikiyi nasıl coştururum nasıl etkili bir hasat tadı cıkarırım bu konuda yardım istiyorum sanırım bunlar dişi 60 günü geçtiler cok küçük ve cılızlar. sulamayı unutup 4. 5.günde yaprakların boynu bükük halde suladığım cok oldu 10 15 içinde dikelen yaprakları izlemesi bambaşka bişey. İki kökü 20l saksıya yerleştirsem bi sorun olurmu bu saatten sonra yaprak basması kelle çoğaltmam mümkün mü ve nekadar bi sürede hasada götürürüm sizlerden yardım rica ediyorum.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Büyük saksıya al dikkatli bişekilde grow gübresi ver kelle alma lst yapabilirsin zaman vardaha hasatıda eylül ekim gibi alırsın

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Kısaltır kısaltmaz olurmu kafanda istefiyin boyuta geldiyse al kapalıya ver 12 saat ışıgı zaten şuanki boyutunun yarısı kadsr daha büyütücek dışarda uzun sürmesinin sebebide ışık ışıga göre çiçek leniyo içerde direk çiçeye sokuyon oda 8 11 hafta arası bizaman alır tamamlanmadı genetiye göre

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********