Denetimli serbestlik sürem bitti. Dosya kapanmadı

Denetimli serbestlik süresi bitti. Seminerleri tamamladım ama dosya kapanmadı. Son idrar tahlili ulaşmamış vaka sorumlusuna gelince kapaticam dedi ama güvenmiyorum adama **** biri. Ben bu dosyanın kapanıp kapanmadığını nasıl öğrenebilirim internetten. Vaka sorumlusunu aradığımda ters yapiyo iciyon mu bu kadar kurcaliyon falan triplerine giriyo.

kaptanterso

Yeni üye
Denetimli serbestlik süresi bitti. Seminerleri tamamladım ama dosya kapanmadı. Son idrar tahlili ulaşmamış vaka sorumlusuna gelince kapaticam dedi ama güvenmiyorum adama . biri. Ben bu dosyanın kapanıp kapanmadığını nasıl öğrenebilirim internetten. Vaka sorumlusunu aradığımda ters yapiyo iciyon mu bu kadar kurcaliyon falan triplerine giriyo.
Knk malesef en az 1 ara sevk zorunluluğu olduğu için birde şansına testin sonucu ulaşmamış vaka sorumluna bence 2 hafta daha sabret bizim samba grubunda sonucu 1 ay da gelen vardı ve öyle ara yada git yüz yüze sor şehir dışında işim var ama riske girmemek için çıkamıyorum mağdur oldum baya falan dersen insafa gelir belki ama seni çok iyi anlıyorum benim bütün sürecim bittiği halde dosyanın bir yıl açık kalma zorunluluğu olduğu için bende dosyanın kapanacağı günü bekliyorum bende o gün gidicem yüz yüze teyit etmeye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **** ****** **
    +1
  • yoqyaa yoqyaa:
    **
  • D despacito:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ********** hahahaha* **** ********
  • D despotdes:
  • B bluedream.an:
    ***** ****** ******* ******* ****** * **** ********* ********* hahahaha ***** **** ***** ******** hahahaha** ******** *** *** ****** ****** *** ****** ******* *** ******** ****** ******* ******* ********** **********
  • B bluedream.an:
    *** ***** **** hahahaha ***** hahahaha*** *******
  • B bluedream.an:
    ** *** ******** ***** ***** ********* ***** ****** *** ******** ******* *****
  • B bluedream.an:
  • B bluedream.an:
    **** ******** hahahaha *** ****** ***** * **** ******* ******* ****** ** ******** *** ** ******** ***** hahahaha****** ****** ********
  • Night owl Night owl:
    ***** ********** hahahaha**** *******
  • Night owl Night owl:
    ** ** ******** ******* ***** ** *** ******** ***** ***** ********* ***** ****** *** ******** ******* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • M merto1835:
    hahahaha**
  • kawinnnz kawinnnz:
  • M merto1835:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
  • M merto1835:
  • M merto1835: