Denetimli Sürpriz İdrar

Muncybaby

Yeni üye
Bir de bildiğim kadarıyla sürpriz idrarda referans değeri yok eğer idrarında varsa denetim sürecindeyken içmişsin demektir naçizane tavsiyem forumlarda bunları okuyup kendinizi tribe sokmayın yok 15 gün içtim çıkmadı yok 20 günde temiz verdim yok bir haftada temiz verdim ben 28 gün de temiz veremediysem geri kalanın önemi yoktur birader bu tamamen senin metabolizmana senin vücut sisteminle alakalı yani senin vücudunda ne kadar kalıyor herkesle kendinizi bir tutmayın

Muncybaby

Yeni üye
Kimyasal maddeler THC gibi yağa tutunup vücutta kalmadığı için daha kısa sürede atılıyor kanda bulunması 48 saat idrar da üç ila dört gün arası deneyimlemiş biri olarak söylüyorum

@Tuzsuz Bekir usta ne diyorsun bu duruma adam 175 80 kilo en son 28 gün önce 5 6 duman almış. Amatem tecrüben vardı senin nedir ne değildir bu durum ?çevrende vs hiç karşılaştın mı böyle bir durumla?

Son düzenleme:
Bir de bildiğim kadarıyla sürpriz idrarda referans değeri yok eğer idrarında varsa denetim sürecindeyken içmişsin demektir naçizane tavsiyem forumlarda bunları okuyup kendinizi tribe sokmayın yok 15 gün içtim çıkmadı yok 20 günde temiz verdim yok bir haftada temiz verdim ben 28 gün de temiz veremediysem geri kalanın önemi yoktur birader bu tamamen senin metabolizmana senin vücut sisteminle alakalı yani senin vücudunda ne kadar kalıyor herkesle kendinizi bir tutmayın
1-kanka süpriz idrarda referans değeri yok olayını nerden duydun ? böyle bir şey teknik olarak mümkün değil önce idrarını hamilelik testi gibi bir teste sokuyorlar sınır 50 eger orda pozitif alırsan daha kompleks olan dogrulama testine gidiyor.

2-bu ön idrar olayı nedir rengine mi bakıyorlar biraz daha ayrıntılı açıklar mısın?

3-gece 2 3 e kadar su içtin ilk idrarı evde yaptın sonrasında testi verene kadar hiç su içtin mi?

Muncybaby

Yeni üye
kanka bu referans muhabbetini ilk idrara gittiğimde orada muhabbet edenlerle konuştum aralarından birine sürprizi yollamışlar o söyledi referans değeri yokmuş diye ön idrar olayı da şöyle dayı süprize gittiğimde test yaptıkları yerde odada iki test alanı vardı klozete işiyordu birkaç kişi beni kabin tarzı aynalı bir bölmeye aldı orada duvarda yazıyordu zaten denetimli serbestlik diye güvenliğe sordugumda da abi çıkmasını bekle dedi bana memur niye diye dediğimde kardeşim bazen testten verimli sonuç alınmıyor ön teste giriyor 1 saat sürüyor eğer onaylanırsa gidebilirsin yoksa 2 saat daha bekleyip tekrar vermen gerekiyor dedi ve gece üçe kadar su içtikten sonra hiçbir şey yapmadım sabah kalktım ilk idrarımı tuvalete yaptım ikincisini amatemde verdim yani geceden sonra hiç su tüketmedim

kanka bu referans muhabbetini ilk idrara gittiğimde orada muhabbet edenlerle konuştum aralarından birine sürprizi yollamışlar o söyledi referans değeri yokmuş diye ön idrar olayı da şöyle dayı süprize gittiğimde test yaptıkları yerde odada iki test alanı vardı klozete işiyordu birkaç kişi beni kabin tarzı aynalı bir bölmeye aldı orada duvarda yazıyordu zaten denetimli serbestlik diye güvenliğe sordugumda da abi çıkmasını bekle dedi bana memur niye diye dediğimde kardeşim bazen testten verimli sonuç alınmıyor ön teste giriyor 1 saat sürüyor eğer onaylanırsa gidebilirsin yoksa 2 saat daha bekleyip tekrar vermen gerekiyor dedi ve gece üçe kadar su içtikten sonra hiçbir şey yapmadım sabah kalktım ilk idrarımı tuvalete yaptım ikincisini amatemde verdim yani geceden sonra hiç su tüketmedim
1-ah be kankacım testten önce su içilmez mi? 2 saat öncesinden en azından 1 litre su içseydin en az yarı yarıya azaltıyor thc yogunlugunu hemde suluya düşmeden. ama asıl enteresan olan 175 80 kilo genç bir adamın 28 gün önce aldıgı 5 6 pufın çıkması. inan onlarca araştırma makale okudum böyle bir olayla karşılaşmadım. thc yağda depolanıyor evet ama bu süre için kesinlikle 50 nin altına atması lazım. belki bir ihtimal son günlerde fazla hareket ettiysen, spora gittiysen veya kendini aç bıraktıysan yağ yakımı hızlanmıştır bu da yağda önceden depolanan thcnin kana ordan da idrara çıkmasına sebep olmuştur. bunun yanında bazı araştırmalarda şunu farkettim nadiren de olsa yogun su tüketimiyle düşen thc idrar atılımı, yogun su tüketiminin kesildiği 1 gün içerisinde ani artış yapabiliyor. yani seni alıp araştırmak lazım o kadar söyleyeyim. geçmiş olsun kankacım takma kafaya 1.8 hagbını al en azından 5 sene kontrolden kafan açılamz. son günlerde kendini aç bıraktın mı spora gittinmi yağ yakıcı birşeyler yaptınmı?

2-bu süpriz testte refereans değeri yok olayı hala kafama yatmadı onu söyleyeyim. çok güvenilir kaynak gibi değil ama öbür türlüde 50nin üzerinde çıkması çok zor şaşırdım kaldım

Sorma be kankam sen mi ben mi nasıl şaşırdım bi bilsen kaynar sular döküldü kafamdan aşağı itiraz edicem zaten pazartesi günü
1-kankacım idrar vermeden önceki günlerde kendini çok aç bıraktın mı? spor yaptın mı? yağ yakacak kilo verdirecek bir şey yaptın mı?

2-kankacım itirazının sonucunu mutlaka bizimle paylaş ve özellikle sor kaç çıkması gerekiyordu kaç çıkmış değer diye

Muncybaby

Yeni üye
1-kankacım idrar vermeden önceki günlerde kendini çok aç bıraktın mı? spor yaptın mı? yağ yakacak kilo verdirecek bir şey yaptın mı?

2-kankacım itirazının sonucunu mutlaka bizimle paylaş ve özellikle sor kaç çıkması gerekiyordu kaç çıkmış değer diye
Kanka kuryelik yapıyorum sürekli aktif çalışıyor vücut yağ yakmışımdır ama göbek falanda var bende yani yağlı bir vücudum var

Grow Muhabbetleri
Help Users
    S Seytan. Mari: hahahahahahahaha