Denetim varken 2.ye yakalanmak

canbilzerian

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar ben şuan denetimli serbestliğe gidiyorum idrar veriyorum. İdrar vermeye başlamadan yaklaşık 1 ay önce 2.ye yakalandım. Bunun adli-yasal süreci nasıl olur bilgilendirir misiniz lütfen.

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
kanka amatem den temiz kağıdı aldıktan sonra denetimli serbestliğe götürdüğünde dosyana bakan memura durumu anlat. Dosyanı birleştirirler birşey olmaz.

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Dostum bence hakim karşısına çıkarsın
Ben 3 kez yakalandım. 3 dosyayı birleştirip öyle denetim gördüm. Temiz kağıdımı falan hepsini verdim dosyam kapandı. Daha sonra 4. yakalandım ve mahkemeye çıktım. 2 yıl 2 ay hapis cezası aldım. Hakime hanım 1 hafta yatıp çıkacağımı söyledi. Daha sonra teslim kağıdımı alıp silivriye gittim. Pandemi olduğu için izin var denildi ve 2 saat silivride tutulduktan sonra serbest bırakıldım. Aylar sonra denetim serbestlikten mesaj geldi. Gittim imza programı verdiler. 2 ay boyunca hafta da birkez. Daha sonra karakola gittim ve izinler uzatıldığı için imzalarda uzatılmış dendi. Eylül 1 e kadar. Zaten eylül 15 de imzam bitiyordu. Polis artık çağırmazlar seni zaten dedi. Öyle kaldı bakalım

Ben 3 kez yakalandım. 3 dosyayı birleştirip öyle denetim gördüm. Temiz kağıdımı falan hepsini verdim dosyam kapandı. Daha sonra 4. yakalandım ve mahkemeye çıktım. 2 yıl 2 ay hapis cezası aldım. Hakime hanım 1 hafta yatıp çıkacağımı söyledi. Daha sonra teslim kağıdımı alıp silivriye gittim. Pandemi olduğu için izin var denildi ve 2 saat silivride tutulduktan sonra serbest bırakıldım. Aylar sonra denetim serbestlikten mesaj geldi. Gittim imza programı verdiler. 2 ay boyunca hafta da birkez. Daha sonra karakola gittim ve izinler uzatıldığı için imzalarda uzatılmış dendi. Eylül 1 e kadar. Zaten eylül 15 de imzam bitiyordu. Polis artık çağırmazlar seni zaten dedi. Öyle kaldı bakalım
Geçmiş olsun dostum

canbilzerian

Yeni üye
Çok teşekkür ederim hocam cevabınız için, geçmiş olsun bu arada.

Moonwalker

Yeni üye
Sabikana işlerimi

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Sabikana işlerimi
Evet kanka. 4. yakalandığım için işlendi. Geçen sene de ehliyeti yenilemeye gittim. 191/1 madde kullanmaktan sabıkam olduğu için yenilemediler ehliyeti. Şimdi onunla uğraşıyorum. Onun için işinizi denetimli serbestlikte halletmeye çalışın. Mahkemeye çıkarsanız ceza alırsınız

Moonwalker

Yeni üye
Evet kanka. 4. yakalandığım için işlendi. Geçen sene de ehliyeti yenilemeye gittim. 191/1 madde kullanmaktan sabıkam olduğu için yenilemediler ehliyeti. Şimdi onunla uğraşıyorum. Onun için işinizi denetimli serbestlikte halletmeye çalışın. Mahkemeye çıkarsanız ceza alırsınız
Ben şuan denetim deyim daha önce hiç bı suçum sabikam yok uyuşturucudan sadece 1 kere yakalandım şuan denetim deyim Mart'ta bitiyor supriz idrarı bekliyrum supriz idrar pis çıksa benimde işlerimi sabikaya ilk deneetimden

THCbody

Üye
Kanka ben denetim yedim tam bitmesine 1 hafta kala supriz teste kirli verdim ve denetim dosyamı kapadılar mahkemeye sevk ettiler. 5 gün sonra mahkemem var sonuç ne olur ?

THCbody

Üye
Kanka kullandım ama dediğim gibi ben idrarı vermeye gittiğim saatte veremedim 2 saat dışarıda bekledim ve ilacın etkisi geçti

Moonwalker

Yeni üye
Kanka kullandım ama dediğim gibi ben idrarı vermeye gittiğim saatte veremedim 2 saat dışarıda bekledim ve ilacın etkisi geçti
Lilika cikarmi idrar da ben e nabizdaki değerlere baktim onla alakalii bişey göremedim sana supriz seminerler bittikten sonra mi yaptılar telefonla arayıp gitmi dediler

THCbody

Üye
Kanka sarı olan çisin bembeyaz çıkıyor bir süre işte dediğim gibi ben 2 saat beklediğim için etkisi geçti. Yoksa çok emin gitmiştim son testimi vermeye. Valla bizi semir çıkışı danışman çağırdı dedi haftaya test vericeksiniz sonra biticek bir daha gelmeyeceksiniz diye uyardı.

Moonwalker

Yeni üye
Kanka sarı olan çisin bembeyaz çıkıyor bir süre işte dediğim gibi ben 2 saat beklediğim için etkisi geçti. Yoksa çok emin gitmiştim son testimi vermeye. Valla bizi semir çıkışı danışman çağırdı dedi haftaya test vericeksiniz sonra biticek bir daha gelmeyeceksiniz diye uyardı.
Ha 1 hafta önceden söylemesine rağmen pismi cikti

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Benim merak ettiğim lasix olmasa lilika cikiyormu ona bakiyolarmi yani
Ben en son 4 sene önce gittiğimde.
Opium
Cannaboid
Sentetik Cannaboid
Kokain
benzodiazepin - ( xanax , rivotril )
gabapentin - ( Neurontin - Lyrica )
Bunlar vardı kanka. olabilir. Lyrica nın içindeki pregabalin = gabapentin grubu uyuşturucuları temsil ediyor. Yani içtiysen çıkar. Ama Üstünden 1 hafta geçmişse çıkmaz

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Kanka ben denetim yedim tam bitmesine 1 hafta kala supriz teste kirli verdim ve denetim dosyamı kapadılar mahkemeye sevk ettiler. 5 gün sonra mahkemem var sonuç ne olur ?
Kanka hakim sana 2 sene altı ceza verirse. Ertelemeli ceza olur. Hiç cezaevine girmessin ama sabıkana işlenir. 2 sene ve üstü ceza verirse. Genelde 2 sene 1 ay falan veriyolar denetimi yakınca. Cezaevine 1 hafta girdi çıktı yapıyosun. Ben pandemi var diye 2 saat kalıp çıkmıştım. Hapis cezası önemli değil ama sicilin bozulcak. Sicilin bozulmadan ehliyetin falan eski tipse şimdiden yenile. Ve sakın o ehliyeti sabıkan silininceye kadar kaybetme.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ***** ****** *** ****** *** *****