Denetim sonrası çağırıldım 1 ay önce idrar verdim.

Siqertenkele

Kıdemli Üye
beyler süpriz idrar verdikten 1 hafta sonra ds den neden ararlar? @Siqertenkele @harmangenc
Beni 2 kere aradılar denetimdeyken uyarıyı tebliğ etmek için aramışlardı . Süprizi yapıştırdı ama 1. Süprizden 2,5 , 3 ay geçmişti . Farklı bi konu olabilir ama sen gene açma telefonunu bidaha arar zaten o zaman aç teli ya şehirdışındayım de yada hastayım de . İçiyosan bırak

harmangenc

Kıdemli Üye
Anne baba kardeşi ya tembihlicen yada karakolun numaralarını bulup telefonlarından engelliceksin ilk aramada açarsan max 1 hafta kazabilirsin heralde.
yani 2 haftalık bir şehirdışındaysam ya da 2 haftalık yurtdışındaysam geri mi döncem bunlar için :D

yok öyle bi dünya arama çıkartıyosa çıkartsın arayıp bulduğunda gider işeriz.

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Bana da aynısını yapıp 2.süprizi verdiler her ihtimale karşı temiz git uyarıyı geç tebliğ alsanda sıkıntı olmuyor bilgin olsun

gel falan dedi yok abi dedim onun için gelmeyim vs ayağı yaptım tamam dedi kapattı telefonda yandakine sordu süprizi temiz mi vs temiz dedi belkide dediğin gibi geçen gitiğimde şüphelenmişlerdi ztn gitsem süpriz yapacaktı 2. defa ama gelme dedi sms de gelmezseniz yasal işlem başlatırız vs diordu aradım artık gelme dedi benlik bişi yok
Kanka kaçıncı imzadan sonra ilk testi verdin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Avare Avare:
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ******** ****** hahahaha* ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ***** ********* ********