Denetim süreci hakkında

oldiscool

Yeni üye
Öncelikle herkese selamlar beyler, herkesin işi gücü rast gitsin.
2022 nin yaz aylarında maalesef ki paket olduk. :) 1.5 Gr + zanax 3 tane, ortalama bir yıl sonra dosya geldi. Savcılık dosyayı, 2023 ün kış ayında başlatmış. Elime dediğim gibi paket olduktan bir yıl sonra geçti. Önce kısa mesaj geldi, başka şehirde paket olduğum için, bulunduğum şehire dosyan iletilmişdir gibi bir şeydi. Mesaj geldiği gibi bıraktım. Her gün ortalama 1 ile 1.5 Gr arası içiyordum. Daha sonra tebligat filan derken, bir kağıt daha gelecek dediler veidrar vermeye gidene kadar 20 gün geçti. İdrar verdim. Yinede pis çıktı. Buradaki konularda okuduğum kadarı ilede öyle kolay kolay atilmiyormus. :) Beni 6 oturumluğa verdiler. 6 idrar ve seminer hepsini temiz verdim. Dosya denetimli serbestliğe gönderildi. Ordaki bireysel görüşmelerde sürpriz yedim. Onuda temiz verdim. Daha da sürprizie çağırırlar gibime geliyor.1 yılım,bu yılın sonbaharında bitiyor. Bu tarihten sonra 4 yıl boyunca herhangi bir şekilde denetimli bürosuna veya imzaya veya hastaneye vs. cagrilirmiyim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
    Houp53 Houp53: hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** ****...