denetim problemleri bilgi lazım dostlar

Volo

Yeni üye
dostlar geçen sene 100g yakalattık benim değildi arkadaşındı üstlendi 9ay yattı çıktı üç beş ay önce iki dosya açtılar bize bir satıcılıktan bide içicilikten ilk mahkeme kapandı arkadaşta çıktı cezadan şimdi icicilikten dosyamız kaldı arkadaşın haftaya mahkemesi var banada denetim verdiler 1yıl bugün gittim iki üç gündürde içmiyordum sigara test veririm temiz çıksın diye 1yıl boyunca 15 gün aralıklarda denetimim var bireysel görüşme seminer okuma falan adama sordum ne zaman test olur falan bi kaç ay sonra biz söyliycez dedi bana bugünde 2sigara içtim son sigaramı içiyorum ama ben dayanamayıp arada bir içerim nasıl yapayım bu test işleri sizde nasıl oldu ne kadar sürede verirler bir anda vericekler biliyorumda ayık olmak lazım tavsiye ve başınıza gelenleri anlatında bizde ayık olalım hakkınızı helal edin biraz uzun yazdım tşk.

Son düzenleme:

310

Üye
Kirve vaka danışmanı sana 1 senelik denetim programını oluşturdu mu yoksa daha hiç görüşmeye gitmedin mi.

Volo

Yeni üye
kankam 2 gün önce denetimi bitiren biri olarak ne sorun varsa sorabilirsin
kanka 2024 11.aya kadar denetim verdiler ben denetime giderken 3gün içmedim gittim oluşturdular tarihleri test vermicekmisiniz dedim bi kaç ay sonra veririz dedi büyük ihtimalle bir anda vericekler 3gün içmedim geçen hafta bu haftada 5 gün içmedim bugün 5.gün hatta bunu yazarken bi sigara yaptım valla dayanamadım kirve sigarada o biçimmiş iptal etti beni tripten tribe soktu saç testi falan alırlarmı benden sadece kan ve idrarmı alırlar

grygggn

Yeni üye
kanka 2024 11.aya kadar denetim verdiler ben denetime giderken 3gün içmedim gittim oluşturdular tarihleri test vermicekmisiniz dedim bi kaç ay sonra veririz dedi büyük ihtimalle bir anda vericekler 3gün içmedim geçen hafta bu haftada 5 gün içmedim bugün 5.gün hatta bunu yazarken bi sigara yaptım valla dayanamadım kirve sigarada o biçimmiş iptal etti beni tripten tribe soktu saç testi falan alırlarmı benden sadece kan ve idrarmı alırlar
kankam işler yoğun çok geç döndüm ama, saç testi falan yok denetimde tavsiyem komple bırak ilk 3 testi temiz ver.birini bile pis verdiğinde çok uğraştırırlar ben söyliyim.bir de mümkünse içme kanka denetim boyunca çünkü sürpriz isticekler

Grow Muhabbetleri
Help Users
    çaylakyetiştirici çaylakyetiştirici: ***** *** ******* ****