Denetim ne kadar sürede geliyor

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Kankalar ocağın başın da otobüste köpek yakaladiydi idrar kan verdik henüz bişe gelmedi , ne zaman gelir bu denetim önceden 1 aya kalmadan düşerdi herhalde baya adam patlatiyor bu allahsızlar sıra gelmiyor yakın zamanda böyle bişe yaşayan bir aydınlatın şu kankanizi

Kankalar ocağın başın da otobüste köpek yakaladiydi idrar kan verdik henüz bişe gelmedi , ne zaman gelir bu denetim önceden 1 aya kalmadan düşerdi herhalde baya adam patlatiyor bu allahsızlar sıra gelmiyor yakın zamanda böyle bişe yaşayan bir aydınlatın şu kankanizi
Mahkemeye çıktın denetim aldın mı ki ?

Artık öyle mahkeme cart curt yok moruk direk orada ifadeni alıp idrar kan alıp yol veriyorlar sonra kağıt eve geliyor onunla adliyeye gidip idrar ve seminer günlerini alıyorsun
Allah alla benim yakalandığım da mahkemeye çıkarıp orda hakim veriyordu denetimi değişmiş demek ki sentetikler sayesinde tolerans mi geçiyorlar suan o zaman :)

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Allah alla benim yakalandığım da mahkemeye çıkarıp orda hakim veriyordu denetimi değişmiş demek ki sentetikler sayesinde tolerans mi geçiyorlar suan o zaman :)
Artık cerez yer gibi adam patlatiyorlar durum bildiğiniz gibi değil , büyük ihtimal amcalar prim alıyor bizim memurlara 3 kuruş fazla ver arkalarına geç , kaçak iddaa oynattim bir dönem haftalık 20 k para dönen bı dukkandi bir yemek için 1 70 lik rakı için dört dönen cokk memur gördüm yedirdim elden para verdim yani çok adam patlayınca büyük ihtimal böyle geç gelmeye başladı diye düşünüyorum

Azer

Üye
benide yoldan aldılar 1 ay oldu komiserin dediği kağıt 3 ayı bulur gelmesi dedi seninkide öyle ankaraya gidiyo numune

Ü

Üye silindi 18784

Guest
1 seneden önce gelmez çok zor .

zeko dayi

Müptezel
Artık cerez yer gibi adam patlatiyorlar durum bildiğiniz gibi değil , büyük ihtimal amcalar prim alıyor bizim memurlara 3 kuruş fazla ver arkalarına geç , kaçak iddaa oynattim bir dönem haftalık 20 k para dönen bı dukkandi bir yemek için 1 70 lik rakı için dört dönen cokk memur gördüm yedirdim elden para verdim yani çok adam patlayınca büyük ihtimal böyle geç gelmeye başladı diye düşünüyorum
Aynen bende dostum yemek işletme mekanım vardı trafik polisler benim kuryeye karismiyolardi ama uzağa gittinde bile beni ariyodu kurye bende polisi arayıp polisde plakayla o gün ki polisi arayıp izah edip kapatiolardı akşamda mekana ailece gelip 300 400 yiyorlardı :)

benridarkblue

Kıdemli Üye
Çok uzun zaman sonra geliyor artık arkadaşıma yaklaşık 4 5 ay sonra geldi bi 50'lik boktan tohumlu sigara yakalatmıştı hatta çocuk yırttım galiba ya unutuldu gitti falan derken birden denetim gelmişti salak salak işler işte

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** ****** ***** * ***** ********** ******* *** **** ********* **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******** * ********** *** **
    ** **** **** *** ***** * ***** **
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    ********* ******** ***** **
    ********* *** ***** **** **** **** hahahaha****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ******* ****** ******* ** hahahaha** ***** **** **** ***** **
    +1
    *** ****** ******* * ***** ********* ******** ********* ********* ***** ******** **
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******* **** hahahaha **
    ***** ***** ** **** ******* *** ****** *** **
  • L Lew4nd0w5k1:
    hahahaha**** ** ******** ****** * ***** **** *** **** ***
  • L Lew4nd0w5k1:
    * ******* ***** ***** ***** ***** **** *** ******** ****** ***** ****** ****** hahahaha
    ***** ***** ** **** ******* *** ****** *** ** *** ********* ***** ***** ** **** ******** **
    * ******* ***** ***** ***** ***** **** *** ******** ****** ***** ****** ****** hahahaha*** * ***** **** **** ***** ***
    Lemonhazelover Lemonhazelover: * ******* ***** ***** ***** ***** **** *** ******** ****** ***** ****** ****** hahahaha*** *...