Denetim bitimi supriz idrar

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Kuzen ben memurla biraz muhabbet edebilme şansı buldum sürekli şehir dışına çıkıyorum işim gereği dedim oda 3 kereye mahsus gelmeyebilirsin dedi ama benden duymadın rapor alabilirsin en fazla süreç uzar 3 ay daha dedi rapor al bence acilen en fazla uzar

Rooster

Yeni üye
Yok kanka ne seminerde ne bireysel de gondermediler tam hepsi bitti uyaptan telefona SMS geldi tam duman aldığım sırada ayildim . zaten acil olarak denetimli serbestlike gelmeniz gerekmektedir yazıyor bende gitmedim gidip pis versem dosya yancak böyle belki yakmazlar
Kanka peki kaç gün de hastaneye gitmen gerekiyor. Ayrıca mesaja dönüş yapmayınca bir problem oldu mu

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Sevki alınca 2 gün içinde gitmen gerekiyor ama senin durumda ne olur bilemedim çok kötü denk gelmiş **** inş problem olmaz ama bence rapor al gittiğinde memurla konuşup çözmeye çalış

Moonwalker

Yeni üye
Kanka peki kaç gün de hastaneye gitmen gerekiyor. Ayrıca mesaja dönüş yapmayınca bir problem o

Sevki alınca 2 gün içinde gitmen gerekiyor ama senin durumda ne olur bilemedim çok kötü denk gelmiş . inş problem olmaz ama bence rapor al gittiğinde memurla konuşup çözmeye çalış
Aynen kanka vaka sorumlusuna gittiginde imza attiriolar tebliğ edilip gitme zorunda olduğunu bildiriyor ondan gitmiyom şuan imzayı atsam direk vermem lazım biraz zaman kazanmaya calisiyom böle kaçarak

Amnesia34

Yeni üye
Ve kanka benim şu konuya da bir el atsanıza

Benim bireyseller bitti seminer başlangıcı için program hazırlanması için gittim sürpriz idrar istediler . Yalvar yakar ileri tarihe aldırttım 2-3 gün öncesinde içmiştim . Şuan 13 gün geçti fakat bir kaç gün önce sahilde arkadaşlar içerken kokusunu aldım birkaç kez sadece . Önümde daha 13 gün daha var idrar vermeme . Sizce pozitif çıkar mı yoksa yırtar mıyım ? Dosyam yanarsa hayatım sikilir onun tribindeyim. Hergün bol su içip işiyorum süt ve ayran tüketiyorum devamlı . Bugün lasix aldım hergün 1 kez lasix atıyorum . 26 gün olacak idrarı verdiğim gün Aydınlatır mısınız dosya yakar mıyım ve yakarsam ne olur

erşan kuneri

Kıdemli Üye
Arkadaşlar Mart'ta denetim başladı 4 idrar temiz verrdim seminere sürecini bitirdim cuma günü 2 tane extazy içtim ve sürekli olarak galara ilacı içiyorum cumartesi ve pazar günü esrar içtim uyaptan smsngelmis denetimliye cagiriyolar idrar testi için sizce arayıp şehir dışında yim desem inandırıcı olurmu veya hiç telefonları açmayıp idrar bı sure temizlenmesini beklesem sorun olurmu sinucta pis vermektense geç gitmek daha iyidir sizce idrar kaç güne temizlenir telefonları açmayıp gitmesem sorun yaratirlaemi
şehir dışındayım dersen bilet yada şehir dışına gittiğine dair bişey istiyolar. yalan söliceksenizaltınbı doldurmanız lazım yani.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
  • Narkotik Narkotik:
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
  • Narkotik Narkotik:
  • NewGardener NewGardener:
    ******* ****** ****** ***** ** ***** *** hahahaha ***
    *** ********* ****** hahahaha********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ******* ****** ****** hahahaha ******** ******* **** hahahaha** **** **********
    hahahaha ********* ****** ******* hahahaha** **** *****
    hahahaha *** **** *** hahahaha* ***** ****** ******
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
    ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** hahahaha