Denetim belası

Ratatu

Üye
Kankalar selam. Ben şubatta kokainden paket oldum. Mahkemeye falan çıktık işte neyse benim bu dosya gelmiyor nedense 8 ay oldu her hafta deno şubeye alo çekiyorum dosyan daha gelmemiş diyolar. Soracağım şey şu diyelim ki kagıt geldi falan detox için ne kadar bi süremiz oluyor işeyene kadar(karakola git, hastaneye sevk edilme fln 5-10 gün sürüyosa kirli çıkmam). Bir de bütün süreç nasıl işliyor ayıktırabilcek var mı?

310

Üye
Kankalar selam. Ben şubatta kokainden paket oldum. Mahkemeye falan çıktık işte neyse benim bu dosya gelmiyor nedense 8 ay oldu her hafta deno şubeye alo çekiyorum dosyan daha gelmemiş diyolar. Soracağım şey şu diyelim ki kagıt geldi falan detox için ne kadar bi süremiz oluyor işeyene kadar(karakola git, hastaneye sevk edilme fln 5-10 gün sürüyosa kirli çıkmam). Bir de bütün süreç nasıl işliyor ayıktırabilcek var mı?
Kankam yasal tavsiyeler formuna bakmanı öneriyorum aradığın çoğu şey orda vardır bulamadığın şeyleri sorabilirsin bildiğim kadarına yardımcı olurum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **