DENETİMLİ SERBESTLİK BİTİMİNDE TEKRAR ÇAĞIRILMAK

ryder

Yeni üye
merhaba dostlar geçen gün edindiğim bilgiyi burdaki arkadaslarada aktarmak istedim 2 tane arkadaşım beraber ds yediler ikisininde biteli 2 sene olucak nerdeyse seminerlere katılıp bitirmişlerdi sadece tek kalan şey 5 sene hiç bir şeye karışmamaktı fakat geçen gün arkadasımın bitanesi askerde telefonu çalmış karakoldan arayıp idrar testi vermeye çağırmışlar ds bittiği halde askerde olduğunu belirtmiş tamam demişler bunu duyan diğer dostumda tüketmeme kararı aldı bu muhabbetler çok sıkıntı olmaya başladı sizin düşünceleriniz nelerdir?

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Burda yeni yasa çıktıktan sonra ilk çağrılanlardan biriyim. O zaman bas bas bağırdım burda dikkat edin diye. Bizim denetim bu yasadan önceydi yok o avukatla konuştum yok şunla konuştum dediler. Bizi bağlamaz dediler. Gördüğünüz üzere herkesi çağırıyolar.

yowzah17

Üye
Burda yeni yasa çıktıktan sonra ilk çağrılanlardan biriyim. O zaman bas bas bağırdım burda dikkat edin diye. Bizim denetim bu yasadan önceydi yok o avukatla konuştum yok şunla konuştum dediler. Bizi bağlamaz dediler. Gördüğünüz üzere herkesi çağırıyolar.
aslında insanlar bunu umut etmek istedi, sana muhalefet olmak istemedi. hayat hayallerle yaşayanları gerçeklerle s......

Grow Muhabbetleri
Help Users
    A airboy28: hahahaha** ****** *** *** ****** ********* **** hahahaha** ****** ** **** ** *****