DENETİM YEDİM ASKERİ PERSONEL OLABİLİRMİYİM

iamceset

Yeni üye
selamünaleyküm denetim yedim askeri personel olaniliyormuyum siteden biri bi kere pis verirsen olamazsın demişti ne kadar doğru bilmiyorum asker olabiliyormuyum jöh pöh falan bilen kardeşlerim abilerim cevap verebilirmi

diagrow

Yeni üye
Kanka bende belgeli bir içiciyim fakat bırak devlet nezdinde bir işe girmeyi özel sektörde bile karşıma çıktı o yüzden pek mümkün değil bence

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Esrar kullanmak suçundan hakkında denetimli serbestlik uygulanan ve bu süreçte yükümlülüklerini yerine getiren, yasaklara uyanlar hakkında kovuşturmaya yer olmadığı kararı verildiğinden ortada kesinleşmiş bir mahkumiyet bulunmamakta, kamu haklarından da mahrumiyet söz konusu olmamaktadır.

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Denetim yemiş arkadaş zaten orayı kaçırmışım . Üstünüzde uyuşturucu yok ise maruz kaldığınıza dair itiraz edin . Gece acile bi ton panik atak geçiren içeceğine mdma atılan kız geliyor . Hiçbiri denetim yemiyor . Eğer üzerinizde yakalandı ise de kullanmak için aldığınızı ama hiç kullanmadığınızı bu yüzden tedaviye itiraz edebilirsiniz . Artık bu olaylarla uğraşmamak için yakaladığında hastaneye götürüyor ve tahlil alıyor . Ama tahlil için götürmediği de oluyor . Böyle durumlarda avukatsız ifade vermek veya hareket etmek çok mantıklı değil .

iamceset

Yeni üye
Denetim yemiş arkadaş zaten orayı kaçırmışım . Üstünüzde uyuşturucu yok ise maruz kaldığınıza dair itiraz edin . Gece acile bi ton panik atak geçiren içeceğine mdma atılan kız geliyor . Hiçbiri denetim yemiyor . Eğer üzerinizde yakalandı ise de kullanmak için aldığınızı ama hiç kullanmadığınızı bu yüzden tedaviye itiraz edebilirsiniz . Artık bu olaylarla uğraşmamak için yakaladığında hastaneye götürüyor ve tahlil alıyor . Ama tahlil için götürmediği de oluyor . Böyle durumlarda avukatsız ifade vermek veya hareket etmek çok mantıklı değil .
kaza sonucu ben baygınken kanımda çıkmış

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Denetimi problemsiz bitirirsen herhangi bir ceza almıyorsun memuriyetinle alakalı bir problem çıkmaz ama Askeri personel mülatı soruşturması hakkında çok bilgim yok . Kazanılmış bir hakkın varsa bu gitmez ama .

iamceset

Yeni üye
9 gündur içmiyorum nasil pozitif verebiliyorum adam diyor 40 45 gunde cikiyor mq ne mete mi duselim onu istiyorlar herhalde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
    Houp53 Houp53: ***** ********** ******** ** ****** ***** * **** * ****** *** *********