DENETİM YAKALANMA CEVAPLARI

Azer

Üye
Öncelikle geçmiş olsun arkadaşlar süreç hakkında elimden geldiği kadar bilgi vermek için bu konuyu açtım vede bilgi almak için 3 kez arka arkaya yakalatıp son denetim seminerine kadar gidip son gün denetimden dosyam kapatılıp savcılığa dosyam açıldı mahkemem var en son 50 gram macun yakalattım süreçle ilgili sorusu olan arkadaşlar buraya yazarlarsa elimden geldiği dilimin döndüğü kadar bilgi vermeye çalışırım. Bilmediklerimizde sizlerden öğrenirim konuyu okuyan aklında soru işareti sıkıntı olanlarda aydınlanır.

Öncelikle geçmiş olsun arkadaşlar süreç hakkında elimden geldiği kadar bilgi vermek için bu konuyu açtım vede bilgi almak için 3 kez arka arkaya yakalatıp son denetim seminerine kadar gidip son gün denetimden dosyam kapatılıp savcılığa dosyam açıldı mahkemem var en son 50 gram macun yakalattım süreçle ilgili sorusu olan arkadaşlar buraya yazarlarsa elimden geldiği dilimin döndüğü kadar bilgi vermeye çalışırım. Bilmediklerimizde sizlerden öğrenirim konuyu okuyan aklında soru işareti sıkıntı olanlarda aydınlanır.
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun bende 3 kere yakalandım 1. de 1.5 gr denetim yedim 2. De 1 gr yakalattım 1.8 verdi denetim falan vermedi 3. De 0.28 yakalattım önümüzdeki ay mahkemem var sonuç ne olur sana ne dediler

Azer

Üye
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun bende 3 kere yakalandım 1. de 1.5 gr denetim yedim 2. De 1 gr yakalattım 1.8 verdi denetim falan vermedi 3. De 0.28 yakalattım önümüzdeki ay mahkemem var sonuç ne olur sana ne dediler
2. yakalanman eğerki tebligat gelmeden önce olsaydı birleştirirdi başka dosyan yoksa HAGB veriyorlar hakimin ağzından çıkacak bi çift cümleye bağlı

Körmüpo

Yeni üye
Beyler selamlar son bireysel görüşmeme bugün gittim seminere 1 ay var bugün takılsam problem olur mu sürprize çağırırlar mı bir bilginiz var mı?

Ü

Üye silindi 38358

Guest
Dostum öncelikle çok geçmiş olsun bir sorum var kimseden net bir cevap alamadım biliyorsan cevaplayabilir misin sana zahmet. Daha önceden sabıka kaydım yok vukuatım yok paket oldum ilk 3 idrara gönderdiler ama 3 idrar kirli çıkabilir ondan korkuyorum kirli çıkarsa süreç nasıl işliyor 6 teste mi gönderiyorlar yoksa direkt dosyamı kapatıp yakıyorlarmı ? Seminer süreci falan hiçbirşeye başlamadım daha
Başa sarıyor tekrar idrar veriyorsun 3 yada 4 hakkın var 4.de dosya kapatıp vaka sorumlusuna gönderirler. Hiç risk alma

Ü

Üye silindi 38358

Guest
Yok hocam bu süreç bitene kadar bir süre takılmayacağım sadece ilk 3 idrar kirli çıkarsa tekrar süreç başlayacak o zaman. Kimiside 6 test diyor sende simdi böyle dedin iyice kafam karisti walla
Knka akışına bırak önceden böyleydi şimdi belki 6 teste çıkmıştır emin değilim

kanka benim arkadaş 12 tane pis verdi hastaneye yatırılcak hani dosya kapatma olayı hikaye bence hiç kimseyi kolay kolay yakmıyorlar not:forumda gördüm pis alıp yakanda var forumda okudum ama sana uygulanıcak tarife işemeye devam abi
Yok hocam bu süreç bitene kadar bir süre takılmayacağım sadece ilk 3 idrar kirli çıkarsa tekrar süreç başlayacak o zaman. Kimiside 6 test diyor sende simdi böyle dedin iyice kafam karisti walla

beyler sonuç olarak denetimi yakınca hagb kararı mı veriyorlar çoğu kişiye forumda okuduğum 10 postun 9 unda hagb kararı vardı sonuç ne olur benimde durum aynı

Azer

Üye
Dostum öncelikle çok geçmiş olsun bir sorum var kimseden net bir cevap alamadım biliyorsan cevaplayabilir misin sana zahmet. Daha önceden sabıka kaydım yok vukuatım yok paket oldum ilk 3 idrara gönderdiler ama 3 idrar kirli çıkabilir ondan korkuyorum kirli çıkarsa süreç nasıl işliyor 6 teste mi gönderiyorlar yoksa direkt dosyamı kapatıp yakıyorlarmı ? Seminer süreci falan hiçbirşeye başlamadım daha
yok kardeşim idrar tahlillerin uzar ama uzamasına rağmen kirli çıkarsa ds deki dosyan kapanıp savcılığa gidersin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J joojoo:
    ** ****** * *** ****** **** ****** * **
    +1
  • clackster clackster:
    ******* ******* *** *** ********* **** ******* ******* ********* ******** **** ***** ******* ***
  • J joojoo:
    ****** ** ********* **** hahahaha* ******* ********** **** ****** *******
    +1
  • D Dr.Organic:
    * ********** ******** ** **** ******** **** hahahaha* ******* ** ***** ****** ****** ****** **
  • Kömür Kömür:
    ******* *** ******* ***** ****** hahahaha**** ***
    +1
  • D Dr.Organic:
    **** ****** ***** *** *** ***** ******** ** **** ******** ******* ******* ******** ********* **** *** ********* ********** *****
  • clackster clackster:
    *** ** ***** ********** **** ***** ******** ********* ** ****** ****** ******* ********
    +1
  • J joojoo:
    +1
  • D Dr.Organic:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Kömür Kömür:
  • D Dr.Organic:
    ***** **** hahahaha ****** *** ** hahahaha**** ** ** **** hahahaha******* **** ****** ****** ******* hahahaha **
  • J joojoo:
    ********** ****** ********** ********* ***** ******* *** ********* **
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ********* *** **** ******* ******* *** ** ***** ********** **** ***** ******** ********* ** ****** ****** ******* ********
  • D Dr.Organic:
    ****** ******* *** ********* ***** ******* *** **** hahahaha **** ****** ******** ********** hahahaha* ******* hahahaha** *********
  • Kömür Kömür:
    hahahaha ****** ***** ******** ******** *** ******* ********* ******* *** ** hahahaha ******** *** ******* *** *** ******** ***** ******** ******** **** ********
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ** ******* ***** ********* ******** ******** ****** ******** ***
  • Night owl Night owl:
    ******* ********** *** ******** ****** *** ****** ****** ***** ******* *** **** ****** hahahaha* hahahaha ****** ***** ******** ******** *** ******* ********* ******* *** ** hahahaha ******** *** ******* *** *** ******** ***** ******** ******** **** ********
  • clackster clackster:
    ***** ****** ********* *** **** ******* ******* *** *** ******* *** ******** ***** **
  • Kömür Kömür:
    ******** ***** hahahaha******
  • D Dr.Organic:
    * ***** ******* **** * ** *** ***** * ** **** **** * ** ******* * ** ***** ***** * ** ******** ** ********* ****** * ***** ******** *** ***** ******* * **** ********** *********
  • clackster clackster:
  • D Dr.Organic:
    * ***** ******* **** * ** *** ***** * ** **** **** * ** ******* * ** ***** ***** * ** ******** ** ********* ****** * ***** ******** *** ***** ******* * **** ********** hahahaha********* ********* ***** * ***** ********** ***** ******* ******** ** ****** * ***** ********** **** **********
  • D Dr.Organic:
    * **** hahahaha ****** ****** *** ****** **** ********* ********** ******
  • D Dr.Organic:
    ** *** ******* *** *** *** ********** ******* ***** *
    D Dr.Organic: ** *** ******* *** *** *** ********** ******* ***** *