DENETİM BELASI

leavemealone

Yeni üye
Sevgili kankalar üzerimizde malzeme bulunmadan içicilikten paket olduk yunus beylere. önce narkotikte ifade sonra hastanede idrar testi derken pozitif cıktı tebligatımız geldi 10 gün içinde denetim şube sonra 5 gün içinde hastanede ilk idrar testim olacak. bazı sorularım var tüm forumun içinden geçip araştırmama rağmen aklıma takılanları sormak isterim.

1.ilk teste kadar 18 gün temiz olacağım bolca su,bira,sirkeli su vb her yolu deniyorum fakat 4 senedir her gün min 2 sigara takıldım ilk testimin pozitif çıkması beni 6 testlik sürece götürür mü? yoksa ikinci testten sonra mı 6 test isteyecekler?

2.ilk 3 testi de temiz verirsem sonrasında bu psikolog ile görüşme kaç kez? bu görüşmeler sırasında yeniden idrar testi istenir mi? Düzgün profilli işinde gücünde iş adamıyım 10 dan fazla çalışanım var evliyim falan derken psikolog görüşmesinden sonra seminer kısmından yırtabilir miyim? şehir küçük herkes tanıdık etiket olmamam lazım

3.kaç kez seminer olacak mutlaka gitmem gerekir mi?Bu eziyet ne kadar sürecek?

NOT:1 YIL SÜRE İLE TEDAVİ VE DENETİM KARARIM VAR. YAKIN ZAMANDA KANUN DEĞİŞTİ DİYENLER VAR BİR İKİ SENE İÇERİSİNDE DENETİM DURUMUNA DÜŞEN ARKADAŞLAR YEŞİLLENDİRİRSE SEVİNİRİM. Evliliğim bile tehlikede !

Formula

Yeni üye
Bende denetimli serbestlikteyim kanka idrar testleri bitti ama 1 yil icinde yine idrar alicaklar bu yuzdwn sakin icme temiz cikmazsan sureyi uzatiyorlar

Kanka

Administrator
Yönetici
benım zamanımda bı kart verıyolardı 3 hafta aralıklarla tarıhler vardı her gıttıgınde doktor mu ne ımza atıyodu ona geldıgıne dair o kadar

Bende denetimli serbestlikteyim kanka idrar testleri bitti ama 1 yil icinde yine idrar alicaklar bu yuzdwn sakin icme temiz cikmazsan sureyi uzatiyorlar
İdrar verdikten snra tekrar idrar testine sokacağız diye tebliğ ediyorlarmı ? Yani tekrar idrar vericeksin diye sözlü veya yazılı olarak söyledilermi ?

XxanfaresS

Kıdemli Üye
Seminerlere 1 kere gitmeme hakkın var.
3 idrar testinden sonra istemediler benden bidaha.
Ama aralarda sürpriz yaptıklarını ben de duydum.
Idrara 1 hafta kala icmeyi bırakıp biraya suya dayaniyordum çıkmıyordu 1 hafta sonunda. Idrardan sonra devam bi problem yaşamadım.

leavemealone

Yeni üye
İdrar verdikten snra tekrar idrar testine sokacağız diye tebliğ ediyorlarmı ? Yani tekrar idrar vericeksin diye sözlü veya yazılı olarak söyledilermi ?
testler bittikten sonra program kısmına geçiyorsun müdürlükte yeni kanuna göre ayda bir istiyoruz ama savcıyla konusup negatif verenlerden almayabiliriz gibi dayanaksız bi açıklama oldu salladığını anladım kanunda değişiklik yok. yeni kanun falan da yok ama sözlü beyan var mı soruna cevabım ise evet

Bar

Kıdemli Üye
Kanka bu neyin tedavisi ot içen adama ne tedavisi uyguluyorlar anlamıyorum ya. Benim doktorlarım biliyor içtiğimi iciyomusun diyo içiyorum diyorum ya yada icesim geliyo ama yok diyorum. Bunun bı tedavisi yok diyo doktor ilaçla felan ancak biraz yoksunluğun hafifleyebilir diyor psikiyatri doktorum bile tedavi var veya tedavi edelim demiyor düşünün yani

XxanfaresS

Kıdemli Üye
Kanka bu neyin tedavisi ot içen adama ne tedavisi uyguluyorlar anlamıyorum ya. Benim doktorlarım biliyor içtiğimi iciyomusun diyo içiyorum diyorum ya yada icesim geliyo ama yok diyorum. Bunun bı tedavisi yok diyo doktor ilaçla felan ancak biraz yoksunluğun hafifleyebilir diyor psikiyatri doktorum bile tedavi var veya tedavi edelim demiyor düşünün yani
Evet kimyasal olmadığı için durum bundan ibaret :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******** ***** ******** ***** ********** ****** ******** hahahaha****** ** **** ********
  • fenomenbey fenomenbey:
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** **** ***** ** **** ***** ****** ***** *** ******* ** hahahaha* **
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
    ***** *** ****** ***** *** ****** ******** **** ******** **** **** hahahaha***
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    ** ******* ********** ** *** ******** ***** ****** ** ****** ****** *** ****** hahahahahahahahahahahaha
  • fenomenbey fenomenbey:
    **** ******* ********* ******* hahahaha ********** **** ****** ** ** **** ****** ******* ** hahahaha* ** ******* **** ******** ***** **** **** ***** ********** ***
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
    hahahaha
  • B bongalov:
    ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** ***** *** * ***** ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • B bongalov:
    ********* ******* ******* ***** ***** hahahaha* ** hahahaha
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** *******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********
  • B Chat bot:
  • B Chat bot:
    B Chat bot: ******** *** ****** *** *****