Degenetica

Arkadaşlar merhaba
Sponsor siteden tohum söyledim pazartesi verdim spariş dün elime ulaştı. Sorunsuz geldi lakin aklıma bir soru takıldı. Sitede bir sürü genetik var seciyorsun hediye tohumda secip ismini belirttin dendi onuda yaptım 5x afgoo söyledim hediye tohum olarakta white fire istemiştim, şimdi bütün tohumlar bir arada geldi! Bunların hangisi afgoo hangisi hediye nasıl ayırt ediceğiz veya gerçekten seçtiğimiz genetiği yolladıklarına nasıl emin olacağız ? Bilgisi ve deneyimi olan paylaşabilirmi ?

kanka seçtigin genetigi yolluyolar bundan emin olabilirsin ben her hasatını aldıgım genetigin içiminden sonra sitedeki açıklamasına baktım aynı etkileri gösterdigini gördüm. senin muhtemelen istedigin tohum ellerinde kalmamıştır o yüzden ana siparişteki tohumdan göndermişlerdir

Ü

Üye silindi 899

Guest
banada 5 yerine 8 tohum göndermişler. 3ü hediye, hepsi aynı genetikmiş

banada 5 yerine 8 tohum göndermişler. 3ü hediye, hepsi aynı genetikmiş
Bana +2 gelmiş sen şanslısın.
kanka seçtigin genetigi yolluyolar bundan emin olabilirsin ben her hasatını aldıgım genetigin içiminden sonra sitedeki açıklamasına baktım aynı etkileri gösterdigini gördüm. senin muhtemelen istedigin tohum ellerinde kalmamıştır o yüzden ana siparişteki tohumdan göndermişlerdir
Umarım genetikler güzeldir memnun kalırım. Hediyeyi farklı istemiştim cokta sorun değil. Bu seferki sparişlerimi indica fem istemiştim auto cıkmasın :) tek korkum o.
Daha öncede baska yerlerde tohum söyledim orjinal paketinde geliyordu üstünde auto fem diye belirtiliyordu, o yüzden bu gelenlerde şüphe düştü aklıma. Çok temiz geldi Türkiye içi kargo yapmaları harika skıntısız. Diğer türlü gümrükte takılcakmı şüphesi cekiyordum :)

Geçen hafta 5x afgoo dişileştirilmiş tohum söyledim.
bu hafta 5 tane attım 3 tanesi patlamadı 2 tanesi cıktı. Elimde 2 kaldı. Geneticaya mesaj yazdım whatsapptan aynen şu cevabı verdiler. “ekstra gönderdiklerimiz tohumların patlamama ihtimaline karşılıktır”
Eee madem öyle kaçtanesinin patlıyacağını garantisini veremiyorsun demektir bu.! O zaman 5 e 5 yollucaksın !
Elimde kalan 2 tane de cıkmaz ise ne olucak ? 7 tane tohumdan 2 tanesi cıktı 5 tane parası ödeyip 2 tohum sahibi oldum. Çok ciddi paralar ödüyoruz. Daha önce burda bazı arkadaşların yorumlarını okudum telafi ediyorlar gibi ama
genetica kesinlikle tohumunun arkasında durmuyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bongalov:
    hahahaha****
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    *** ******** ***** **
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** ******** hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha
  • B bongalov:
    ** hahahaha** ***** **** **
  • B bongalov:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • L Lew4nd0w5k1:
    +1
  • B bongalov:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • B bongalov:
    ***** ***** ********* hahahaha hahahaha ******** ******** ******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ***** hahahaha ********
  • A angeshar:
    ***** ** ********** ********* ******* **** *** *** ********** ****** hahahaha** ***
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
  • C Canner:
    ******** ***** *** ********** ********* ******* ********* hahahaha ***** ******** hahahaha ******* *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** hahahahahahahaha hahahaha** hahahahahahahaha********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ********** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • T Turco:
    * *
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    B bongalov: ******** ***** *******