Degenetica Sponsor Nasıldır

sordum Lakin Tatmin Edici Bir cevap Alamadım Tohum Kalitesi Ve Teslimatı Konusunda ister İstemez Güvensizlik Oluyor Düşüncemde
Sen trabzonlusun kral , gergin olman dogaldir ahaha dostum burada herkes sponsordan aliyor , biraz rahat ol yurtdışı tohum gonderiyor adam sana tabii ki iyi mal. Siparisinde 2 hafta 10 gune kapali kutuda kimse ne oldugunu bilmeden geliyor sana sen rahat ol isine bak.

alihar61

Yeni üye
Degenetica Sipariş Verdim Takip No Göndereceğiz Dediler 2 Gündür Ses Seda Yok yazdıklarımada Cevap Vermiyorlar

Kanka

Administrator
Yönetici
Guvenlı kanka merak etme canlı desteklerıne veya whatsapp a derdını yaz yardımcı olurlar

elonmusk

Üye
8 seneden fazla süredir piyasadalar. Sadece bu bile yeterli güven için ama bazı insanlar gerçekten çok pimpirikli olabiliyor esrarengiz kardeşimizin dedigi gibi. Gir biraz araştır ordan alan insanların günlükleriyle dolu bu forum. Ben şahsen yurtdışından o kadar zorlukla genetik tohum getirtsem ve onca riskle dagıtımı yapsam bana böyle sorularla gelen adama tohum vs göndermem belliki sorunlu. 3 gün önce girdigimde yine aynı konuyu acıyordun şimdi girdim halen aynı konuyu açıyorsun gerçekten söyliyecek söz bulamıyorum. Kanka trol galiba gözün üzerinde olsun arkadaşın

hermesforever

Kıdemli Üye
KimseninDetaylı Cevap Verdiği Yok O kadar Konu İçinde Sponsor İki Firma Hakkında Pek Yazan Çizen Olmadı Demekki Güvenilir Değil Yada İşin içinde Değiller
Sponsorlardan kimse senin parana çökmez ya da dolandirmaz merak etme, adamlar bir sürü risk alıp sana satışı yasak ürün gönderiyorlar! Pandemide bile milleti mağdur etmediler. Kargoları belli günlerde gönderiyorlar. Ben de siparişlerimde bekliyorum. Gelip burada sürekli konu açmaya gerek duymadım. Sen bu sabırsızlıkla 3-4 ay nasıl hasat bekleyeceksin?

Ü

Üye silindi 35106

Guest
Dostlar hiç bir yetkili merci site vs kurup vatandaşı tuzağa düşüremez radar kurarken bile tabela koyuyorlar yani karşıya oraya buraya gidip bişey alırken ne kadar risk varsa bu platformlarda yarısı kadar bile risk yok bence . Bende sabah vereceğim sipariş . Ne olacaksa olsun itle köpekle üç kagitciyla amcasiyla yancisiyla uğraşamam keyfime bakarım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ********** ***** ******* ********* ** ****** ***** ******* ****** ******* ***** *****
  • I isoT:
    ** *** hahahaha** **** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • I isoT:
  • D despotdes:
    *** ***** ********** ******** ******* ******** ***** ****** hahahaha* ********** ***** ******* ********* ** ****** *****
  • I isoT:
  • D despotdes:
    *** ** *** hahahaha* ***** ***** ********** ******** ******* ******** ***** ****** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
    * ******* ***** ** hahahaha **** ********
  • G ghostt7:
    *** **** ***** hahahaha* ****** **** *** ****
  • G ghostt7:
    ***** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** **** ***** *** **** ********** *** ***** **
  • G ghostt7:
    ***** ******* **** ******** ** ******** *
  • D despotdes:
    ********* ******** ****** *** *** ******* *** * hahahaha** ********* ******
  • istr istr:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • istr istr:
    **
  • istr istr:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*** *** ***** ********** ******** ******* ******** ***** ****** ***
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** * ******* ***** ** hahahaha **** ********
  • O obeb:
    ***** ****** ****** ******* ********** ********* ******* hahahaha* ******** ***** *** ******* ******* ******
    ** **** ***** *** **** ********** *** ***** **
  • Night owl Night owl:
    ********** ******** ********* ******** hahahaha** ********* ******** ****** *** *** ******* *** * *********
    Night owl Night owl: ********** ******** ********* ******** hahahaha** ********* ******** ****** *** *** *******...