Degenetica?Kushseed

Ustalar..hangi sponsordan alıs veris yapmalıyım? degenetica bir tık daha ucuz gibi geldi.. ama hız ve guven onemli..yeşillendirirseniz seviniriz :rolleyes: ;)

Ben kuhseed'den aldım. Müşteri hizmeti iyi, hediye tohum yollamışlar ve 2 günde ulaştı eyvallah ama tohumları ıslak malzemeye saklayarak getirmişler bu nedenle filizlenmeyecek diye düşünüyorum , artı olarak şu ana kadar gördüğüm en küçük tohumları yollamışlar, bir sorun yaratır mı bilmiyorum, göreceğim .

Yesil088

Üye
Ben kuhseed'den aldım. Müşteri hizmeti iyi, hediye tohum yollamışlar ve 2 günde ulaştı eyvallah ama tohumları ıslak malzemeye saklayarak getirmişler bu nedenle filizlenmeyecek diye düşünüyorum , artı olarak şu ana kadar gördüğüm en küçük tohumları yollamışlar, bir sorun yaratır mı bilmiyorum, göreceğim .
Dişileştirilmiş tohumlar ufacık olur zaten kardeşim ıslanmışsa eğer güzel nazikçe kurut buz dolabına ışık almayacak şekilde koy

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Ü Üfürükçü gargamel: ******** ****** *** ******* hahahaha* ***** **** ********* ******* hahahaha** ****** *********