DEEP WEB LSD SATIN ALMAK

Randy55

Yeni üye
merhaba arkadaşlar deep webten lsd satın almak istiyorum ama sıkıntısız gelirmi gelmezmi bu aklıma çok kurcalıyor yaklaşık 170 liraya 4 tane 200lük göndercek bi kanal buldum lucid diye bir satıcıydı sipariş versem nasıl olur bi sıkıntı yaşarmıyım bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmisiniz ?

Kanka alanlar var ama kesin diyemeyiz en düşük limit neyse öyle al eğer bir şey olursa üzülmüceğin paraya göre söyle baktın sorun yok bidakine çok alırsın

170 liraya 4 tane kazığın dibi kanka ben 190 200 tlye 12 tane alıyorum bu arada gelmesi açısından sıkıntı yok geliyor

Falanfilam

Yeni üye
Cvp: DEEP WEB LSD SATIN ALMAK

Feramir03' Alıntı:
170 liraya 4 tane kazığın dibi kanka ben 190 200 tlye 12 tane alıyorum bu arada gelmesi açısından sıkıntı yok geliyor

Tom and jerry mi kanka ben ordan istedim 12 tane 250 lilik

Ademdayi01

Yeni üye
Kanka bana yardımcı olabilir misin, arkadaşımla beraber dreammarketten 2 3 alışveriş yaptık fakat 1senedir falan uğraşmadım pek sanırım kapanmış site, bugün baya araştırdım bir kanal bulamadım rica ediyorum destek olun bana

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Gozunuzu seviym burda baska uyelerden medet ummayin. Tonlarca konu var, ben bile nerden aldigimi konu yapip paylastim. Bu kadar konu varken halen burda diger uyelerden yardim istemeyin. Biraz arastirin zaten alan bi cok insan var herkes nerden aldigini paylasiyor. Lucid dedigin adamdan ben siiparis verdim sorunsuz geldi, konusuda var zaten.

Randy55

Yeni üye
tamamdır kankalar rahatladım vericem ilk siparişimi heyecanlıyım biraz :)

kaç günde gelir acaba arkadaşlar bilgisi olan varmı ??

szrlkrsii

Müptezel
Şu indoor deneyimini bi atlatayım,  bende bakacağım şu olaya şimdilik askıda kalsın ::D çok merak ediyorum şu mereti, her kullanan çok övüyor

newpsy

Yeni üye
geçen birisi lucidden söyleme iptal etti siparişi dedi bugün value lucid iptal etti dediler. bugünde tomandjerry yi gördüm :)

Falanfilam

Yeni üye
Cvp: DEEP WEB LSD SATIN ALMAK

newpsy' Alıntı:
geçen birisi lucidden söyleme iptal etti siparişi dedi bugün value lucid iptal etti dediler. bugünde tomandjerry yi gördüm :)

Kanka lucid sipariş etti benimkini 3 tane 200 luk soylemistim 90 euro altı gondermiyorum dedi tomamdjerryden soyeldim 8 9 gun oldu bi sıkıntı yok forumda baktığım kadarıylada herkesin eline ulaşmış tom&jerry den söyleyenlerin

kezzap

Üye
Gozunuzu seviym burda baska uyelerden medet ummayin. Tonlarca konu var, ben bile nerden aldigimi konu yapip paylastim. Bu kadar konu varken halen burda diger uyelerden yardim istemeyin. Biraz arastirin zaten alan bi cok insan var herkes nerden aldigini paylasiyor. Lucid dedigin adamdan ben siiparis verdim sorunsuz geldi, konusuda var zaten.
Kanka konuyu bulamadım paylaşır mısın?

bol-cbd-sever

Yeni üye
Benim anlayamadığım şu ki. Gönderi yapıyorlar fakat, bu gönderiyi hangi isimle ve malzemeyi nasıl kamufle ediyorlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********** ******** hahahaha ********
  • Didrug Didrug:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • A active661:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
  • A active661:
    **** ** ****** hahahaha***** **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
    ***** ****** ****** *** hahahaha***
    +1
  • A active661:
    ***** ** ** ********* ** ** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*
    +1
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
    Lemonhazelover Lemonhazelover: **** ******* *****