dışarda yetiştirme

mert31

Yeni üye
Beyler selam dışarda direkt düz bir toprağa tohumu atsak can suyunu verip gitsek kendi kendine olur mu auto almayı düşünüyorum son olarak gübre almak gerekir mi ve tohumu filizlendirip mi ekmemiz gerek

Vendorus0

Yeni üye
kışın dışarıda büyüyen domates yada salatalık görüyor musun bro.
Brom selam aynı arkadaşın dediği gibi bir planım var Nisan gibi ormanlık güzel bi alanda ilk deneyimimi yapmak istiyorum bayagıdır forumdayım sayılır çoğu konuya göz attım kısacası şunu sormak istiyorum ekim için zaman geldiğinde doğaya eksem sadece su ile veya su ve gübre ile yetiştirebilirmiyim

Trefalgar

Kıdemli Üye
Brom selam aynı arkadaşın dediği gibi bir planım var Nisan gibi ormanlık güzel bi alanda ilk deneyimimi yapmak istiyorum bayagıdır forumdayım sayılır çoğu konuya göz attım kısacası şunu sormak istiyorum ekim için zaman geldiğinde doğaya eksem sadece su ile veya su ve gübre ile yetiştirebilirmiyim
Su gübreden baska ne vercen zaten kanka

Tommy vercetti

Müptezel
Kanka öncelikle çimlenme döneminde bitki çok hassas olduğundan ilk 15-20 gün yine bi sansıda yapıp sonra ormana ekmeni tavsiye ederim sulak bir yere yakın olsum nem için gerisi doğanın mucizesi zaten :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
  • F FirstGrowing:
    ********** ******* **** **** *** **** ******* hahahaha
  • funny1joint funny1joint:
    ******* ********** hahahaha** ******** hahahaha **** ***** ********** ** ***** *****
  • istr istr:
    hahahahahahahaha*** ******** *** ****** ****** ***** ****
    ******* ********** hahahaha** ******** hahahaha **** *****
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha*******
  • istr istr:
    ***** ******** *** ******** hahahahahahahaha*******
  • istr istr:
    hahahahahahahaha******* **** hahahaha* ***** ***** *** ***** ******** hahahaha**
  • needrich10 needrich10:
  • istr istr:
    ********** ****** **** ******** **** ******** ***** ********* ******** ** *** ******
    ******** ***** ********* ******** ** *** ****** ********** ******** hahahaha*** **** ****
    +1
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha******* ***** ***** **
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • needrich10 needrich10:
    **** **** ******** *** hahahaha ********** ******** hahahaha*** **** ****
    **** **** ******** *** hahahaha **** ***** ***** * ******* * *********
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
    ******** ****** ***** **** hahahaha***
  • M Makro:
    ******** ***** **** **** ******** ********* ********* ********** *** hahahaha ******* ** hahahaha* *** * * ******** *** *******
    M Makro: ******** ***** **** **** ******** ********* ********* ********** *** hahahaha ******* **...