Dışarıda tarlamda outdoor kısa dönem için en en iyi tohum öneriniz nedir

oturanboga35

Müptezel
Kardeşim hep yazdım yine yazcam, yazcam ki yaptığım hataları başkaları da yapmasın. Outdoor da auto verimli değil. Bir sürü sebebi var ama tecrübeyle sabittir ki verimli değil. İki kök photodan alacağınız verimi 7-8 kök autodan ancak alırsınız. Ayrıca autolarla photolar arasında thc oranları farkı da var, her ne kadar üreticiler yok dese de ben bunu defalarca kez gözlemledim bariz thc oranları farkı var.

oturanboga35

Müptezel
Kardeşim şimdi şöyle söyleyeyim. Dış mekanda olduğu için sağlamlık dayanıklılık ve yüksek verim on planda olmalı bence. Bunlar doğrultusunda seçimini indica dan yana yapmalısın. İndica genetiklerde de Afgan sushlar iyidir bol verimli ve dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor.

Fethiyeli

Yeni üye
Kardeşim şimdi şöyle söyleyeyim. Dış mekanda olduğu için sağlamlık dayanıklılık ve yüksek verim on planda olmalı bence. Bunlar doğrultusunda seçimini indica dan yana yapmalısın. İndica genetiklerde de Afgan sushlar iyidir bol verimli ve dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor.
Tecrübelerinize dayanarak bigbud hakkında bilgi alabilirmiyim

Afgan sushlar için Kushseed'den bağlantı adresi bırakabilir misiniz?

Kardeşim hep yazdım yine yazcam, yazcam ki yaptığım hataları başkaları da yapmasın. Outdoor da auto verimli değil. Bir sürü sebebi var ama tecrübeyle sabittir ki verimli değil. İki kök photodan alacağınız verimi 7-8 kök autodan ancak alırsınız. Ayrıca autolarla photolar arasında thc oranları farkı da var, her ne kadar üreticiler yok dese de ben bunu defalarca kez gözlemledim bariz thc oranları farkı var.
kanka verimli değil nasıl değil, mayısta yada haziranda ek te gör :) havalar iyiyken ekin outdoor auto yapıcaksanız.

benim dışarıda yaptım auto ile içeride yaptım auto arasında tad aroma gelişim olarak inanılmaz fark var, beklentine baglı birazda, photodan kg alabilirsin autodan 200 alırsan süper iş basarmıssın demektir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* *** ***** **** **** **** hahahaha****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ******* ****** ******* ** hahahaha** ***** **** **** ***** **
    +1
    *** ****** ******* * ***** ********* ******** ********* ********* ***** ******** **
  • Funny1Joint Funny1Joint:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******* **** hahahaha **
    ***** ***** ** **** ******* *** ****** *** **
  • L Lew4nd0w5k1:
    hahahaha**** ** ******** ****** * ***** **** *** **** ***
  • L Lew4nd0w5k1:
    * ******* ***** ***** ***** ***** **** *** ******** ****** ***** ****** ****** hahahaha
    ***** ***** ** **** ******* *** ****** *** ** *** ********* ***** ***** ** **** ******** **
    * ******* ***** ***** ***** ***** **** *** ******** ****** ***** ****** ****** hahahaha*** * ***** **** **** ***** ***
    *** ***** ** ****** *** **
    ****** *** ******* *** ***** *** ****** ***** **** **
    hahahahahahahaha
    ****** *** ******* *** ***** *** ****** ***** **** ** *** hahahaha ***** **** *******
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ****** *** ******* *** ***** *** ****** ***** **** ** *** hahahaha ***** **** *******