Dış mekan sigara

Entrikaci

Kıdemli Üye
Abilerim kardeşlerim merhaba öncelikle yetiştirme hakkında en ufak bilgim dahi yok ph derecesi nem ışık vs vs arkadaşım içiyor bunu neyse bu bir gun yine içiyordu tohumları ayıkladı atacaktı bana verir misin dedim ve bizim evin balkonuna öylesine denemek için ektim yaklaşık 3 ay falan oldu sizce hasat etmeli miyim yoksa beklemeli mi cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler iyi forumlar

Entrikaci

Kıdemli Üye
Ve ek olarak daha çok yeni çıkan üstteki yapraklarda oluyor siyahlaşmaya başlıyor onu da açıklayabilirseniz cok sevinirim

essek

Üye
şişmemiş ama yakından tricomları çekecek ekipmanın olmadıgını düsünerek ufaktan tırtıkla kurut dene

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Abilerim kardeşlerim merhaba öncelikle yetiştirme hakkında en ufak bilgim dahi yok ph derecesi nem ışık vs vs arkadaşım içiyor bunu neyse bu bir gun yine içiyordu tohumları ayıkladı atacaktı bana verir misin dedim ve bizim evin balkonuna öylesine denemek için ektim yaklaşık 3 ay falan oldu sizce hasat etmeli miyim yoksa beklemeli mi cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler iyi forumlar

Dostum sigaranı çok sevdim çok güzel bir iş inanılmaz güzel olmuş ama buradan görebildiğim kadarıyla sanki artık kesmen lazım,,, ama olmamış mı ? Yoksa hasat zamanını çok mu geçmiş...... anlayamazsın evde bu işe zaman ayırıyorsan bir mercekle thc dediğimiz ufacıcık damlalara bakarak hasat zamanına karar veriyoruz eğer evinde varsa bu mercekten yada telefonuna zum özelliği veren 1000 x dijital mikroskoplardan al inanılmaz bir şey fotoğrafını çekip at buraya bakalım sigarana zarar verme her tarafı dolmuş güzel bir sigara olmuş..

Entrikaci

Kıdemli Üye
Dostum sigaranı çok sevdim çok güzel bir iş inanılmaz güzel olmuş ama buradan görebildiğim kadarıyla sanki artık kesmen lazım,,, ama olmamış mı ? Yoksa hasat zamanını çok mu geçmiş...... anlayamazsın evde bu işe zaman ayırıyorsan bir mercekle thc dediğimiz ufacıcık damlalara bakarak hasat zamanına karar veriyoruz eğer evinde varsa bu mercekten yada telefonuna zum özelliği veren 1000 x dijital mikroskoplardan al inanılmaz bir şey fotoğrafını çekip at buraya bakalım sigarana zarar verme her tarafı dolmuş güzel bir sigara olmuş..
Hocam bir de yukarıda yazmıştım bundan 2 hafta önce somekler daha fazlaydı son hali simdi gördüğün gibi az yani azaldı baya nedeni nedir peki

Entrikaci

Kıdemli Üye
beyler sömek göremeyen ben miyim ? arkadaşın birisi kes diyor da kesip neyi içecek bu dostumuz ?
Heh bende seni bekliyordum hocam .d şimdi bundan 2 hafta önce somekler cok fazla belirgindi hatırlarsın fotoğrafını çekip atmıştım şimdi niye böyle oldu bu 2 haftada somekler niye birden bire kayboldu lütfen bi açıklama yap hiç anlamam bu şeylerden

s1rtlan

Kıdemli Üye
Heh bende seni bekliyordum hocam .d şimdi bundan 2 hafta önce somekler cok fazla belirgindi hatırlarsın fotoğrafını çekip atmıştım şimdi niye böyle oldu bu 2 haftada somekler niye birden bire kayboldu lütfen bi açıklama yap hiç anlamam bu şeylerden
kankacım sen bunu fazla önemsemedin ama bitki sağlam. outdoor olarak bunu gübrelemeye başla az çok para ver gübre al ve güzelce gübrele bebeğini. sömekleri şişirmek içi overdrive alabilirsin. yarasa gübresi de alabilirsin.fazla bilmiyorum outdoor bitki ne ister ama sen bunları bir araştır bebeğine gübre ver ki o da sana istediğini versin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • clackster clackster:
    ****** ** ****** ********** *** ***** ******** hahahaha* ******* ****** ***
  • kkush kkush:
  • clackster clackster:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ******** ** ** hahahaha* ******* ******
  • kkush kkush:
    ******* **** hahahaha***** **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahahahahahaha ** ****** *** hahahaha ******
  • kkush kkush:
  • clackster clackster:
  • clackster clackster:
  • clackster clackster:
    ***** ***** *** ******** ***** ******** **
  • clackster clackster:
  • clackster clackster:
    +2
  • kkush kkush:
  • A ax-b:
    *** ***** **
    *** ******* ***** ****** ******** ******** ***** ***** ********* ***** **** ********** *** *****
    +1
  • NewGardener NewGardener:
  • kkush kkush:
  • A ax-b:
    **
  • kkush kkush:
    **
    Lemonhazelover Lemonhazelover: **** ******