Cristal Meth Auto ve Gorilla Cookies Auto

IMG_20210102_150210_877.jpg
2. Kez başlıyoruz serüvene. 1. Hasatımda White Widow ve lemon og almıştım. Şimdi yurtdışından kuzen mükemmel bir tohum sitesinden aldığı tohumları getirince bende tekrar başlamak istedim ve An serisi gübreleri daha detaylı aldım.

400 watt Led
Polagron light mix
1x Cristal Meth
2x Gorilla Cookies
90x90x180 kabin
Tohum topraktan baş çıkardı 01.01.2021
Düzenli günlük tutulacak . İnşallah mutlu ayrılırız

Son düzenleme:
A

ALTINPİPO

Guest
İlk growumdan kalma . Sıkıntı dediğiniz suyun ph ını ayarlarken mi problem yaratıyor yoksa direk bitkiye mi ? Ben 6.5 civarı ayarlayıp döküyorum. Eğer zararlı geleceğini düşünüyorsan atayım çöpe riske girmiyim
bitkiye Toprakta tuzlanma gıbı seyler duydum bazı arkadasşların bıtkısı sararmıştı Sıkıntılı 6.5 güzel bi oran ama general hydro nun pH dusurucu cıkarıcı ürünlerini kullan bu arada 3lü setını cok beğendım tarantula pıranha vodoo Çok iyi çalışır..

bitkiye Toprakta tuzlanma gıbı seyler duydum bazı arkadasşların bıtkısı sararmıştı Sıkıntılı 6.5 güzel bi oran ama general hydro nun pH dusurucu cıkarıcı ürünlerini kullan bu arada 3lü setını cok beğendım tarantula pıranha vodoo Çok iyi çalışır..

White widow aynen dediğin gibi yapraklarda inanılmaz sararma oldu bende kendi hatam gibi düşündüm. Belkide ondan Allah kahrede.
Bende tohumları atmadan konu açmıştım. 3 lü voodo set iyi olur dediler. Daha açmadım bakalım inşallah güzel olacak

Vybz Kartel

Müptezel
Hayırlı olsun kanka. 2. growumuza aynı tarihte start vermişis :D .. Benimkilerin de doğum tarihleri 02.01.2021 , bir gün aramız var :) .

Kabinimiz aynı, ben de 3 tane tohum patlattım ama, kararsızım, 3 fazla olur diye. İlk growumda 2 adet yaptım bayağı yer kapladılar 15 lt saksılar ile. Buhar makinem de saksı kadar büyük...

Saksıların kaç lt kanka?

Tolgahan

Yeni üye
Ekli dosyayı görüntüle 5326
2. Kez başlıyoruz serüvene. 1. Hasatımda White Widow ve lemon og almıştım. Şimdi yurtdışından kuzen mükemmel bir tohum sitesinden aldığı tohumları getirince bende tekrar başlamak istedim ve An serisi gübreleri daha detaylı aldım.

400 watt Led
Polagron light mix
1x Cristal Meth
2x Gorilla Cookies
90x90x180 kabin
Tohum topraktan baş çıkardı 01.01.2021
Düzenli günlük tutulacak . İnşallah mutlu ayrılırız

vodoo , tarantula , piranha kullanırken grow a+b de verecek misin ? Ve sensi bloom a+b kullanırken Hesi bloomları kullanacak mısın ? Nasıl olacak bende vodo tarantula pirahna alacağım fakat bunları alınca grow a+b e ihtiyaç olacak mı ?

Hayırlı olsun kanka. 2. growumuza aynı tarihte start vermişis :D .. Benimkilerin de doğum tarihleri 02.01.2021 , bir gün aramız var :) .

Kabinimiz aynı, ben de 3 tane tohum patlattım ama, kararsızım, 3 fazla olur diye. İlk growumda 2 adet yaptım bayağı yer kapladılar 15 lt saksılar ile. Buhar makinem de saksı kadar büyük...

Saksıların kaç lt kanka?
Kanka yeni aldım 15 şer lt. İkimize de hayırlı olsun bol hasatlar. Kabine bana sorarsan sığacaktır 3 kök. Eğer sığmaz gibi düşünüyorsan Lst ile uğraşıp sığdırabilirsin. Benimde Buhar makinesi çok büyük belki değiştiririm

vodoo , tarantula , piranha kullanırken grow a+b de verecek misin ? Ve sensi bloom a+b kullanırken Hesi bloomları kullanacak mısın ? Nasıl olacak bende vodo tarantula pirahna alacağım fakat bunları alınca grow a+b e ihtiyaç olacak mı ?
Hesi markayı kullanmayacağım . Ama bildiğim kadarıyla a b serisi kullanılıyor pirhana serisiyle. Ama hesi %100 kullanmayacağım. Doğru ayarlayamam sadece AN kullanacağım . Bende tam bilgi için üstadlara soracağım öğrenince sanada söylerim. Pirhanna serisini bende yeni aldım 3 lü geçen growda yoktu

El_Takashi

Kıdemli Üye
Bende de gorilla cookies var gayet güzel bi genetik çok güçlü ve dayanıklı ..
ilk baş çok hızlı büyüyecek ve yaprakları pençe gibi olucak genetiğin özelliği o en erken o çiceğe girmişti bende şimdi çiçeklenme 15..günü bitirdi sadece lst yapmanı tavsiye ederim.

Bende de gorilla cookies var gayet güzel bi genetik çok güçlü ve dayanıklı ..
ilk baş çok hızlı büyüyecek ve yaprakları pençe gibi olucak genetiğin özelliği o en erken o çiceğe girmişti bende şimdi çiçeklenme 15..günü bitirdi sadece lst yapmanı tavsiye ederim.
Düzenli tuttuğun bi günlük var mı? Meraklandım eğer varsa düzenli takip etmek isterim. Çünkü Türkiye de kime sorsam kimse bilmiyor yetiştirmemiş. Buraya gönderim de yapmıyor site . Kuzen Almanya da o kendi evine söyledi. Sonra buraya getirdi . Fotoğrafı varsa çok sevinirim

El_Takashi

Kıdemli Üye
Düzenli tuttuğun bi günlük var mı? Meraklandım eğer varsa düzenli takip etmek isterim. Çünkü Türkiye de kime sorsam kimse bilmiyor yetiştirmemiş. Buraya gönderim de yapmıyor site . Kuzen Almanya da o kendi evine söyledi. Sonra buraya getirdi . Fotoğrafı varsa çok sevinirim
Fotorafını birazdan çeker atarım , kendime göre günlüğüm var fakat resimli değil youtube yazdıdğın da bi adam 30.günde lst yapmaya çalışıyor ilk baş kocaman yapraklar vericek len diycen bune böyle...sonra çiçeğe girince deli gibi boy atıp zarifliyecek..şuan güzel gidiyor benim sadece lst yaptım..35 günden sonra da günde 1-2 dal yaprak buduyorum bakalım

Fotorafını birazdan çeker atarım , kendime göre günlüğüm var fakat resimli değil youtube yazdıdğın da bi adam 30.günde lst yapmaya çalışıyor ilk baş kocaman yapraklar vericek len diycen bune böyle...sonra çiçeğe girince deli gibi boy atıp zarifliyecek..şuan güzel gidiyor benim sadece lst yaptım..35 günden sonra da günde 1-2 dal yaprak buduyorum bakalım
Heyecanlandırdın beni kanka sabırsızlıkla bekliyorum fotosunu uygun olduğunda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • E ErdemRS6:
    ****** hahahaha ****** ****** **** *** ****** *** **** ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******** ******* hahahaha***** *** ***** hahahaha**
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    *** hahahaha** *********
  • Bandaleros Bandaleros: