Cream mandarin Fast versiyon Coco günlük

Kanka Cream mandarin xl auto growunu yeni bitirdim şuan kürlüyorum .Ben biobizz serisi ile toprakta yetiştirdim , tertemiz bir sativa kesinlikle hiç ağırlaştırmıyor kafayı ve aroması inanılmaz güzel . Fazlasıyla verimli bi genetik umarım iyi işler başarırsın
Teşekkür ederim knka şuan için bi sorun yok eksikler olmasına rağmen büyüme toprağa kıyasla çok iyi

progrower:)

OldSchool
Ü

Üye silindi 28492

Guest

25nci günleri 1300 1500 ec arası gidip geliyoruz günde 2 sulama dimmer 55te fimming ve lst eğitimleri yapıldı.
Biraz cal sipreyle kanka. Nem fazlami burusuk yapraklarin?
1300 gecme cok yavas yukselt kanka. yapraklarin rengi acilirsa yukseltirsin ince ince. 36. Gundeyim 1600 ec bi ara yukseltmistim biliyorsun 2100 e kadar ciktim sonra kademeli dusurdum.

Arkadaşlar merhaba 27nci günleri fımmıng ve lst eğitimleri devam ediyor ecyi 1600 e kadar çıkıp sonra düştüm ortalama ec aralığı 1000 1600 arasıydı yapraklarda bariz sıkıntılar ver bunlar kök kaynaklı mı yoksa ışığım Mars hydro ts 3000 iki gün önce dımmer 70 yapıp 75 cm yapmıştım baya stres oldular sonra dımmer 50 yapıp 65 cm yaptım havalandırma falan açık

Yapraklar.

Genel görünüm 27nci günleri

Ü

Üye silindi 18747

Guest
Arkadaşlar merhaba 27nci günleri fımmıng ve lst eğitimleri devam ediyor ecyi 1600 e kadar çıkıp sonra düştüm ortalama ec aralığı 1000 1600 arasıydı yapraklarda bariz sıkıntılar ver bunlar kök kaynaklı mı yoksa ışığım Mars hydro ts 3000 iki gün önce dımmer 70 yapıp 75 cm yapmıştım baya stres oldular sonra dımmer 50 yapıp 65 cm yaptım havalandırma falan açık

Yapraklar.

Genel görünüm 27nci günleri
Bitkin gelişim döneminde ışığı 60 70 cm arası yapıp dimmer yüzde 50 de olmalı ciceklenme döneminde 45-60 cm arası duruma gore 75 100 dimmer olmalı diye biliyorum iyi growlar

Kanka nasıl sığdırmayı planlıyosun 4 tane çiçeği oraya coco da photoyu zor olacak. Alttan akan suyu geri çekmiyor demi saksı vantilatör çalışıyor mu sürekli çıkış ec kaç
Yok knka alttan akan suyu makineyle çekiyorum ec çıkışları 900 1400 arası vanti açık

• Like
Tepkiler: Smt

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** *** hahahaha*** ****** ******** ******* ***** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ****** ** *** ***** **** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha***
  • TabldotLife TabldotLife:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ****** ** hahahaha*** *** ********** ***** *** ******* ******** *****
    ********** *** hahahaha**** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    * ***** ***** *** hahahaha***** *** hahahaha**** hahahaha
    ******** ***** ** ******* hahahaha** ********** ***** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    **** hahahaha ********** ******* ****** *** *** *** ***** **** **** ****** **** hahahaha****
  • T terbiyeligunahkar:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** *
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ** hahahaha ***** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ******* *** *** hahahaha ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******** *** **** *** ***** *** ******* ******* ******* *** hahahaha** ********
  • T terbiyeligunahkar:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • M merto1835:
    ****** hahahaha* ****** *****
  • D delimet35:
    ********* **** ********** ** ***** ***** hahahaha
  • M merto1835:
  • D delimet35:
    ****** hahahaha hahahaha*
  • D delimet35:
    hahahaha **** ****** ********** ********** ***** **** ********** hahahaha***
    D delimet35: hahahaha **** ****** ********** ********** ***** **** ********** hahahaha***