Crack

Dostlar Merhaba,

İlk defa bir çorbacı crack koko mevcut olduğunu söyledi. Hiç kimyasal kullanmadım hayatımda ama bunu merak ediyorum. Bir denesem hayatım kararır mı? Deneyen arkadaşlar yorum yapar mısınız, crack nasıl birşeydir.

Deep Diver

Yeni üye
**** çorbacıları crack temi vermeye başladılar içmeyenlere. Demek mal bol ellerinde.
Kardeş boşver o işleri. Kimyasal mimyasal işleri boş demem herkezin hayatı kendi hayatı yaşayacağı kafa kendi kafası. Ama Crack işi devam etmiceksen bulaşılcak bişey değil. Bulaşırsan da devam edersin

Crack bağımlılık yapar ama kimyasala karşı bı algın varsa kafada bitirmen yetiyor. Mesela ben sırf kimyasala karşı olduğum için 2-3 ayda bir mdma yaparım çok güzel patlarım o da ortamında. Kimyasalı keyfi kullanacaksın yoksa hayatın kayabilir ;))

G_man

Kıdemli Üye
Denemek den zarar gelmez ama hangi zihniyette olduğuna bağlı. Ben denemelik ne bok olduğunu bilerek meth ve eroin içtim beğenmedim. Beğensem bağımlısı olur muydum bilmiyorum ama uzun süre bonzai içtim kafası hoşuma gidiyordu ama ne zaman sıkıntılar başlasa ara verip tekrar kullandım. Tabi bonzainin bağımlılığı meth ve eroinin yanında geçemez onları kafası hoşuma gitse devam eder miydim bilmiyorum, devam etsem sıkıntı olunca ara verip sonra yine içer miydim onu da bilmiyorum ama şuan hiç bonzai içmiyorum kafasını da aramıyorum o zamanlar ucuz diye içiyorduk zaten.

Crack bağımlılığı eroin ve meth kadar tehlikeli büyük ihtimal denesem severim denk gelirse kesin deneyeceğim senin için durum nasıl olur bilmiyorum ben bütün uyuşturucuları denemek istiyorum

Paran yetişmez o sınıfta icilcek tek şey meth gerisi seni batırır kanka. Deneme diye bişey yok ya içersin devamlı ya icmezsin ortası yok kimyasal grubunda

Son düzenleme:

Tommy vercetti

Müptezel
Dostlar Merhaba,

İlk defa bir çorbacı crack koko mevcut olduğunu söyledi. Hiç kimyasal kullanmadım hayatımda ama bunu merak ediyorum. Bir denesem hayatım kararır mı? Deneyen arkadaşlar yorum yapar mısınız, crack nasıl birşeydir.
Kamka coco hastası olarak söylüyorum taşa bulaşma sakın line en iyisi line a amonyakla kaynatıp taş yapıyolar. Sakın içme derim bulaşma coco nun dumanı değil burundan çekileni en iyisidir.

İnternette Criss diye siyahi bir müptezel vardı yıllar önce amerikalı muhtemelen, herif öyle bir aşk'la pipe'e vuruyordu ki, tütün içmeyen adamın bile içesi gelir. Herif Crack içiyormuş ilk orada görmüştüm. Ben etkisini ve kafasını merak ettiğimden sordum, yoksa bağımlılık seviyesi meth ile aynı seviyedeymiş. Meth ve Eroin anca 3 aylık ömrüm kaldığını öğrendiğimde kullanırım. O müptezeli bulamadım linkini atacaktım buraya muhtemelen silindi videoları.

istr

Ordinaryüs
İnternette Criss diye siyahi bir müptezel vardı yıllar önce amerikalı muhtemelen, herif öyle bir aşk'la pipe'e vuruyordu ki, tütün içmeyen adamın bile içesi gelir. Herif Crack içiyormuş ilk orada görmüştüm. Ben etkisini ve kafasını merak ettiğimden sordum, yoksa bağımlılık seviyesi meth ile aynı seviyedeymiş. Meth ve Eroin anca 3 aylık ömrüm kaldığını öğrendiğimde kullanırım. O müptezeli bulamadım linkini atacaktım buraya muhtemelen silindi videoları.
Aman kanka, **** et, yol kenarında açlıktan olmak üzere olan amerikalı bir crackhead e sorsan ondan mutlusu yok ama 5 dolara saksoya yatar

istr

Ordinaryüs
Cocoya merak hep var hiç denemedim bir gün denk düşürüp içer miyim bilmiyorum ama burundan deneyeceğim:)
Ben ara sıra takılırım kanka hiç gidip sürekli alacak kadar düşmedim, arada bi güzel akşamlarda takılınıyo, ama evde boş boş oturuyosan çok sıkıcı olur, eğlenceli ve hareketli ortamlarda arada takılmak ve az dozlarla yüksek etkiyi hissedip bunu gece boyu sabit tutmak çok sarıyo, temiz olunca ertesi güne pisliği de olmuyo

İçerken çok keyifli maddeler çeşmenin suyu kesildiğinde rezillikleri başlıyor kanka bu tarz şeylerin. Ne kadar .bne maddeler olduğunu yıllar yıllar geçtikten sonra anlıyorsun. Bana sorarsan hiç heves etme

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C clackster:
    ****** ***** ******* **** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha ******* ********* hahahaha******** ********* * ** **** ** hahahaha ******* *** ********** hahahahahahahaha********** ****** ****** ***** *****
  • C clackster:
    ******* hahahaha ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ********** **** hahahaha ** *** ** ** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ****** *** ***** **** ********** ********* *** ***** ***** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** * hahahaha* ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ******* ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    hahahaha *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ***** *** ******* hahahaha*** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ***** ** ** ********* ** ********** *** hahahaha**** ********* ***** ******** * **** *** ********* ********* hahahaha******* ****** hahahaha** *** hahahaha ********* *** ********** ***** ******** ********* ****** ***** ******* *** ****** ***** *** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ********* ***** ** ******* ** ***** ********* ********** ***** ** ****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • G Groww:
    ******* ********* ***** ** ******* ** ***** ********* ********** ***** ** **** ********** ****** ****** ****** ********** ****
  • G Groww:
    G Groww: ***** ****** ** ******** **********