Coco da çıkış ppm dengesi

Merhaba
Kizlarim çiçek evresinde
1000 ppm veriyorum. Doğru biliyorsam altdan çıkan suyun ppm değeri 1200 ppm olması.
Fakat kızlarımin teki 500 ppm, diğeri 1800 ppm seviyesinde alttan ölçümü.

Her biri için ne yapmalıyım.

C

Canna

Guest
Hic bir sey yapma devam et, alttan cikan suyun EC degeri 2500 ppm olursa PH ayarli su ile cocoyu yika, yani flush at ve devam et. 1800 EC ppm olani biraz düsrüsen iyi olur. Üst sinira dogru yaklasiyor.

Düşük olanda ne yapmalıyım. Yani 1000ppm veriyorum alttan 500 ppm çıkıyor Bir de ona tam olarak deginirsen sevinirim.

Shammy

Kıdemli Üye
Dostum 1000 verıp alttan 500 cıkıyorsa ozaman 500ppm acıgın var demek bırdahakı sulama 1500ppm e cık.

Coco ıcın yazmadım bunu genel ppm acıkları bu sekıldedır.
Abi bir sorum olacak buradan sorayım 1.40 lik elbise dolabında yapıyorum 2 PC fanı giriş yaptım tek auto yapıyorum çıkış olarak üstten 10cm genişliğinde 6 âdet kare şeklinde delik açtım.su anda da gayet iyi gidiyor. İleride sıkıntı çıkarır mı çıkış fanı ekleyeyim mi? İstersen profiline foto da atayım kızım şu an hulk şeklinde güzelce büyüyor. Şimdiden çok teşekkürler.

higthead

Jolly Green
Abi bir sorum olacak buradan sorayım 1.40 lik elbise dolabında yapıyorum 2 PC fanı giriş yaptım tek auto yapıyorum çıkış olarak üstten 10cm genişliğinde 6 âdet kare şeklinde delik açtım.su anda da gayet iyi gidiyor. İleride sıkıntı çıkarır mı çıkış fanı ekleyeyim mi? İstersen profiline foto da atayım kızım şu an hulk şeklinde güzelce büyüyor. Şimdiden çok teşekkürler.

Dostum 1.40lık elbise dolabı hava hacmi büyüktür. Bana tam ölçülerini yazarmısın? Pc fanları bu ebatta hava hacmı olan dolaba olmaz.Hadi şimdi bebekler 5-10 gün sonra büyüdükçe gereksinimleri artıcak kabın ıcındeki kullanılmış hava sürekli içeride durucağı için ve yavaşça atılacağı için gelişimin yavaşlıcak. Şöyle düşün sana yüzde 100 oksijen vermiyelim %30-40 verelim yaşarsın ama haraketlerin yavaşlar vucudun ona göre yaşamaya alışır ama inanılmaz yavaş olur sorunlar gösterir vucudun aynı şeyi bitkiye düşün.

Shammy

Kıdemli Üye
Dostum 1.40lık elbise dolabı hava hacmi büyüktür. Bana tam ölçülerini yazarmısın? Pc fanları bu ebatta hava hacmı olan dolaba olmaz.Hadi şimdi bebekler 5-10 gün sonra büyüdükçe gereksinimleri artıcak kabın ıcındeki kullanılmış hava sürekli içeride durucağı için ve yavaşça atılacağı için gelişimin yavaşlıcak. Şöyle düşün sana yüzde 100 oksijen vermiyelim %30-40 verelim yaşarsın ama haraketlerin yavaşlar vucudun ona göre yaşamaya alışır ama inanılmaz yavaş olur sorunlar gösterir vucudun aynı şeyi bitkiye düşün.
Hocam kabini profiline resim olarak atıyorum şimdi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    *** ***** ** ********** ***** *
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ***** ***** ******* ***** hahahaha ********** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** * ***** ********* *** hahahaha ***
    ***** **** hahahaha ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ******* ******* ******* ** ** ******* *** ****** **** ****** ** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ****** ********** ******* ********* ******** hahahaha **** ********* ********* ****** ******
    ****** **** ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ******** ****** hahahaha ***** ******** ****** ********* ******* **** * ***** ** ** *** *** ********
    **** ***** **** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* **** hahahaha******** **** ********** ** ******** ********* ****** ***** ********* ********* ******
  • C coke12345:
    ******* ******* ********* ******* * **** ******* ******** hahahaha**** ***** ******* *** **** ********* *** **** * ******* ***** hahahaha** hahahaha **** ***** ** ** ******** ********** ****** ******* hahahaha hahahaha** ******* ********* ******* *** ******* ********** ** **** ********** **** ***** hahahaha ********** **** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ****** ** ****** ****** ** ******** ** ********* ***** ********* ***** ****** ******* ******** **
    hahahahahahahaha
    ***** * ***** ******** ********* **** ******* ********* ********** ***** **** ******** ****** hahahaha ***** ******** ****** ********* ******* **** * ***** ** ** *** *** ********
    NewGardener NewGardener: ***** * ***** ******** ********* **** ******* ********* ********** ***** **** ******** ******...