Cob led hakkında bilgi ve önerisi olan ?

nightowl

Üye
Satıcıdan alışveriş yapan arkadaşlar, dolandırıcı değil, ama sen yine kendini garantiye alıp get açtır. 2 bitkiye yeter, 400 daha da iyi olur.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...pectrum-bitki-yetistirme-ledi-859114211/detay
Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum 2 saksılık yerim var yeterli olurmu ve satıcı hakkında bilgisi olan veya alışveriş yapan oldumu ?
Ben aldım bundan 300 wtt ligini aynısı birebir ama chilede yaşıyorum ben burdan aldım
Güzel ürün çok ısınıyor ama kendi ısınıyor sadece çadırın içi ısınmıyor o yüzden aldım bununla 3 bitki auto yetistiriyorum işi kontrolü kolay oluyor

Woppy

Ordinaryüs
Herkese teşekkür ederim knklar elimde 2 auotofolower white widow var 5 tane ak48 kushseed den temin ettim önden auoto ları yetiştircem snra ak 48leri ışık konusunda tereddüt üm vardı saolun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despacito:
    ***** *** **** **** *** **** **** *** ** ***** **** ** ** ***** **** *********
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • kkush kkush:
    **** hahahaha****
  • Rioo Rioo:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*** hahahaha ****** ********** ******* hahahaha*** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
    ***** *** *** ****** * *** ***** ******** ***** *** **** **** *** **** **** *** ** ***** **** ** ** ***** **** *********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:

• D despacito:
    ***** *** **** **** **
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
    ********* *** ***** ****** ****** ********* **
  • kkush kkush:
    ******** ******* **** **
    +1
  • D despotdes:
  • G ganjasevdalısı:
  • Rioo Rioo:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** hahahaha ****** ********** ******* hahahaha*** **********
  • D despotdes:
  • Rioo Rioo:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** hahahaha ****** ********** ******* ** hahahaha*** hahahaha
  • D despacito:
    ** ******** *** ********** hahahaha** **** hahahaha ***** ***** **** hahahaha*** ****** ******* *****
  • G ganjasevdalısı:
    ******** *** ***** *** **** **** *** **** **** *** ** ***** **** ** ** ***** **** *********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ** hahahaha* ***
  • G ganjasevdalısı:
  • D despacito:
    ****** **** hahahaha* ****** *******
  • D despotdes:
    D despotdes: ********* ******