Co2 hakkinda bilgi edinme

Gixxer

Yeni üye
Arkadaslar tecrubesizim sizleri takip edip ogrenmeye calisiyorum ama co2 hakkinda cok birsey bulamadim oncelikle kabinin icinde olmazsa olmazmi olmazsa olmaz ise nezaman uygulamaya baslamak gerekli vede maya ile yapilan yeterli oluyormu 1haftalik iki filizim var yanlis birsey yapmak istemiyorum bilgilendirirseniz sevinirim herkeze tesekkur eder iyi gunler dilerim

Ü

Üye silindi 26240

Guest
Arkadaslar tecrubesizim sizleri takip edip ogrenmeye calisiyorum ama co2 hakkinda cok birsey bulamadim oncelikle kabinin icinde olmazsa olmazmi olmazsa olmaz ise nezaman uygulamaya baslamak gerekli vede maya ile yapilan yeterli oluyormu 1haftalik iki filizim var yanlis birsey yapmak istemiyorum bilgilendirirseniz sevinirim herkeze tesekkur eder iyi gunler dilerim
olmazsa olur ama olursa daha iyi olur. co2 yi tüp olarak verirsen etkisini görürsün maya falan traş kanka. gunduz yani ışık açıkken vermen yeterli olur.

Gixxer

Yeni üye
Bro vermedim diyelim hasat ta mi etkisi olur ilk deneyimim de biraz tecrubeden sonrami baslamak daha uygun olur ve filizden hasata mi kullaniliyor

Ü

Üye silindi 26240

Guest
Bro vermedim diyelim hasat ta mi etkisi olur ilk deneyimim de biraz tecrubeden sonrami baslamak daha uygun olur ve filizden hasata mi kullaniliyor
filiz değilde şöyle 2 3 haftadan sonra vermeye başlarsın kanka. hasata etkisi oluyor tabi yoksa niye kullanalim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********