Clearnet sitesi buldum spore satan, buradan almamı önerirmisiniz?

Başlıkta da belirttiğim gibi bir site buldum, dünya çapında teslimati vesaire var fakat sporlar ile birşey ilgimi çekti. Herşey normal gözüküyordu fakat şöyle bir uyarı yazıyor;

"Product safety information:
For microscopic tutorial only! The fruiting bodies of this species are not for human and animal consumption! Toxicity: poisonous. For delivery to some countries you will need an extra import permit: California, Russia, Switzerland and others. Please note the regulations in your country before placing an order."​

Toxicity: Poisonous (toksik: zehirli) ve fruiting bodies of this species are not for human consumption (insan tüketimi için değil) diyor. Acaba ürünü clearnette belirli kurallar altında satabilmek için mi böyle yazmışlar yoksa cidden alacağım cubensis cambodia sporunu yetiştirdiğimde zehirli bir şey filan mı oluyor? Buradan almalımıyım?

Resimler:

Muhtemelen bilim vs gibi açılardan serbest insan tüketimi açısından yasak onu satan sitenin ülkesinde bu yüzden öyle ibare koymşlardır. Mesela ülkemizde şifalı ot satan aktarlar veya internet siteleri faydasını yazamıyor, yazması yasak. O yazıları fazla kafana takma ne aldığını biliyorsun sonuçta

Muhtemelen bilim vs gibi açılardan serbest insan tüketimi açısından yasak onu satan sitenin ülkesinde bu yüzden öyle ibare koymşlardır. Mesela ülkemizde şifalı ot satan aktarlar veya internet siteleri faydasını yazamıyor, yazması yasak. O yazıları fazla kafana takma ne aldığını biliyorsun sonuçta
sağol dostum, bende öyle tahmin etmiştim fakat şansa bırakmak istemedim. Yardımın için tekrardan teşekkürler :)

Ü

Üye silindi 31315

Guest
Şırınga gümrükten geçmez. Spor print bakacaksın kanka sen

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 2 2008Grower:
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ****** ****** **
  • 2 2008Grower:
    ****** ********* ***** ** ******** ******* ******* hahahaha ********** ******* ******* * *****
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** **
  • 2 2008Grower:
  • A Ahmet84:
    +1
  • A Ahmet84:
    ***** *** **** ***** *** **** ********** ********* ***** ******* ***** *** ********** ***** *** ********* ** ***** ****** ***** *****
    ***** *** hahahaha hahahaha
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** hahahaha hahahaha*
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
    ***** *** ******** *** **** ******* ********* ***** ******* ********** **** ********* **** ***** **** ** *****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** ********** ***** *** ******* ***** **** ****** hahahaha**** **** ********** hahahaha **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ***** hahahaha*** hahahaha **** ******** hahahaha* *** ******** *** **** ******* ********* ***** ******* ********** **** ********* **** ***** **** ** *****
  • A Ahmet84:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ********* *** hahahaha****** ******* ******
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
    **** hahahaha* ***** ** **** ********** ******** ******** **********
  • bandaleros bandaleros:
  • A Ahmet84:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ******* hahahaha ******
  • W westside83: