Mikoo

Kıdemli Üye
G
aynen dostum. leblebi tozu gibi bırakmış. genetik ise bitkiler ben bu poleni toplar saklarım. dişi bitkiden bir kaç kafa seçip dikkatlice kafama göre çapraz dölleme yapar tohum üretirdim. çünkü ne demişler yes seed no problem, no seed very big problem :p
Genetik degildir la. Alayi erkek baksana .d erkek dominant demekki .d

Mikoo

Kıdemli Üye
Kanka bu dışı dediğin yaklaşık 1m 60 cm erkek dediğin de bunun ortasında ki keseler yanındaki erkeği ayırdım dün akşam sinek vermez mi yine de ustlerde 1 tane kese yok
Bu saatten sonra verirse de bi ise yaramaz diye düşünüyorum. Çünkü tohum üretir. Altı üstü yok bu işin. Eger kede patladı ve polen dağıldıysa, o ortamdaki bütün dişiler döllenir

Kesabata

Yeni üye
Bu saatten sonra verirse de bi ise yaramaz diye düşünüyorum. Çünkü tohum üretir. Altı üstü yok bu işin. Eger kede patladı ve polen dağıldıysa, o ortamdaki bütün dişiler döllenir
Kanka erkeği söktüm attım anlamam ama gördüğüm zamandan 1 hafta öncesinde o keseler yoktu yeni çıkmış belli 2 taneydi uzun olan da hem dışı hem erkek güvercin gübresi karıştırdın toprağına 4 gün oldu daha gidip görmedim fotoğrafı altta

Dişi mi erkek mi sizce arkadaşlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** hahahaha ********** ****** ********* ********* ***** ****** ****** ** ********** ** **** hahahaha** ****** hahahaha*** ****** ******* ****** ******** ******** *** ****** ** ****** ******* ***** ********* ********** ****** ***** *
    hahahahahahahaha ***** ********** * ** *******
    +1
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1
  • A akrepco:
    hahahaha* **** *** **** ******* hahahaha** ** ******** ********* ******** ***** hahahaha ****** *** **** hahahaha ***** ** *** ****** ****** **** ******** *** **** ******** ********* ***** *** *** **** hahahaha ** ******* ***** ***** *** ****** hahahaha**** ********* hahahaha* **** ****** ****** ******* ********
  • A akrepco:
    hahahaha* ****** ***** hahahaha **** **
    **** ******* ** ********* ***** hahahaha* ****** *** ******* *** ***** *****
    +1
    ****** ******* ** ***** *** ******** ******* **** ******* ** ********* ***** *****
    +1
  • Emmy Emmy:
    *** ******** ****** *** ** ****** ** ****** **
    hahahaha ****** ***** ** ******** *** *****
    ****** ****** **** ** *** ******** ********** ********* ********* ******** ***** ******** ****** *** ** ******
    hahahaha* ******* ****** *******
  • Emmy Emmy:
    +2
    * ***** ****** ******* ******* *** **** **** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ******** ***** * **** ******* ***** ********