Cinsiyet meselesi

Mordecai

Moderator
bro sigaradan çıkan tohumlardan ekiyorsan "SoG" sea of green tekniğini denemeni tavsiye ederim.
kısaca bahsetmek gerekirse : ortalama 3.5 litrelik saksılarda 8-10 bitki, 2 hafta 24 saat ışık verip sonra 12/12 ye çekiyorsun.
erkek çıkma olasılığını düşürmek ve hızlı hasat için.
user22515_pic813271_1325800941-1.jpg

Son düzenleme:

navagos

Yeni üye
bro sigaradan çıkan tohumlardan ekiyorsan "SoG" sea of green tekniğini denemeni tavsiye ederim.
kısaca bahsetmek gerekirse : ortalama 3.5 litrelik saksılarda 5 bitki, 2.hafta 24 saat ışık verip sonra 12/12 ye çekiyorsun.
erkek çıkma olasılığını düşürmek ve hızlı hasat için.
user22515_pic813271_1325800941-1.jpg
RQS ve NIRVANA marka kullanıyorum sadece. Erkekleri söküp attım. Paketleri kontrol ettim, regular tohum almışım. Feminised sanıyodum yanlışlık olmuş. Yinede bilgi için teşekkür ederim. Belki denerim defterine yazdım bunu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
    +1
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
    S SuperKafa: ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** *********...