Cicege girmis saksi degistirsem ne olur olur mu

Hadron

Üye
Dostum tam olarak emin değilim kendim yaşamadım ama sanırım herma olmuş bitkin erkeklik organı galiba o eğer dusunduğum gibiyse cimbizla koparıp alman gerek yoksa bitkiyi döllüyor tohum dolar somekler.

Yinede daha tecrubeli birileri bakıp yorumlamadan birşey yapma istersen

Hadron

Üye

Bi bak şu konuya

Pablo Emilio Escobar

Kıdemli Üye
Hiç riske girme bence böyle devam et zaten fazla gelişememiş bitki birde stress yaşatıp elindekinden de olmaz emeklerin çöpe gitmesin

muadip

Doktor
Kanka hiç elleme bitkin çok zayıf ışık yetersiz birde soğukta kalmış bitkin,benim tavsiyem ışık olayını çöz. Isı probleminide çöz toprağına göre gübre ayarla kendine. Bu bitkiden 5 grm anca alırsın oda thc oranı çok düşük olur bütün emeklerin çöp olur. dediklerimi yap 15 grm al uğraştığına deysin. Daha fazla geç kalmadan halletmelisin.

Kanka hiç elleme bitkin çok zayıf ışık yetersiz birde soğukta kalmış bitkin,benim tavsiyem ışık olayını çöz. Isı probleminide çöz toprağına göre gübre ayarla kendine. Bu bitkiden 5 grm anca alırsın oda thc oranı çok düşük olur bütün emeklerin çöp olur. dediklerimi yap 15 grm al uğraştığına deysin. Daha fazla geç kalmadan halletmelisin.
Knka ilk growum ve acemilik iste

Anthony7

Üye
Bu kiza yapabilicegin en iyi iyilik bi bloom gubresi alip biraz takviye yapman cicege girmis zaten saksiyi buyutursen 1 hafta geriye gidersin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********