Canna pk 13/14 zamanı gelmişmidir ustalar

Uzay11

Kıdemli Üye
Kanka selam hoşgeldin. Çicegin 4.haftası bitmek üzere ve biraz yavaş gittigini düşünüyorum. Şuanki durumlarına bakarsak pk zamani gelmişmidir ve ilk defa canna kullaniyorum pk yı tek sulamamı kullanmam gerekiyor. Degerli zamaninizi ayirdiginiz için teşekkür ederim.

C

Canna

Guest
Forumlarda cok bilgi var ama sormak daha kolay:)

Uzay11

Kıdemli Üye
Forumlarda cok bilgi var ama sormak daha kolay:)
Kanka dogru diyosun genelde 4 yada 5. Hafta veriliyor fakat bazı growirlar ciceklenme durumuna göre veriyor mesala 6. Hafta yada 7. Hafta bu sebepten fotolari attim.her genetik 5. Haftasinda pk için müsait olmayabilir düşüncesini cagriştirdi ve yanlış yapmak istemedim. Growa başlamadan sadece formda 4 ayimi okuyarak gecirdim sonra growa başladım ve yabanci forumlardan halada okuyorum. Dönüşün ve yardimin için çok teşekkür ederim bilgi dolusun. Dumanin bol olsun bi sonraki sulama pk ya başlayacagim ve 2 sulama yapacagim.

C

Canna

Guest
Dostum photo semasinda acikladim, eger veg dönemini uzatirsan ona göre PK verme zamanida veg dönemini uzattigin kadar ileri atar, ama auto da semadaki haftada vermekte fayda var.

C

Canna

Guest
Dostum PK ciceklelerin sismesine takviye, esas sömekleri sisiren boost

Uzay11

Kıdemli Üye
Dostum PK ciceklelerin sismesine takviye, esas sömekleri sisiren boost
Tmmdır üstat anladım l/2ml kullaniyorum normalde şimdi 3 e çıkarıcam boostu çok saol. Kesmeden bi foto daha atarım şuan gayet iyi gidiyor yardımların için nekadar téşekkür etsem azdır.

C

Canna

Guest
Bak benim yaptigin semadaki degerler canna üretcisinin orjinal web sayfasinda alinma miktarlar, hasata son 10-14 gün kala boostu 1 litre suya 4 ml kadar cikartabilisin, sömekler iyice sissin diye, ve gübre yanigi yapabilir yapraklarda, ama hasat bu kadar yaklasinca biraz yapraklarda gübre yanigi önemli degil.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
    ******* hahahaha** ******** ******* ***** ***** ******** **
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
    ******** *** *
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
    ******* ****** ***** *** ***** ******* *** ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha * **** ******** ** ******** ******** ******** * **** **** ******** ** ******** hahahaha*
  • keşkaşif keşkaşif:
    ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ******* hahahaha** ****** *** **** ***** **** *** ****** ********* hahahaha***** ***** **********
  • 2 2008Grower:
    **** ** ***** ** hahahaha*****
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
    ** **** ***** **** ***** hahahaha**** *** ******* ****** **** *********
  • keşkaşif keşkaşif:
    ****** hahahaha* ********
  • 2 2008Grower:
    **** ****** ** *** ********** ** hahahaha* ***** ****** ******** **
    2 2008Grower: **** ****** ** *** ********** ** hahahaha* ***** ****** ******** **