CANNA gübreleri

Nahita

Üye
Kabinde 4 tane auto slh bakacağım kankalar. Cannanın setini aldım.

Canna Rhizotonic 250 ml
Canna Boost 250 ml
Canna Terra Vega 500 ml
Canna Terra Flores 500 ml
Canna Start 500 ml
Canna PK-13/14 250 ml

Tohumlar karanlıkta 24 saat suda bekledi peçeteye alıp oradan eazyplugun hazır tohum medyasına alacağım oradan direk kendi saksısına almayı düşünüyorum. Biobizlight mix ve 10 litre perliti 4 tane 15 lt'lık bez air saksıya böleceğim.

Canna'nın çizelgelerinde canna startı hiç göremedim. Ne zamandan itibaren gübre vermeye başlamalıyım.

Harvest Master Pro RB 440 ışığım var kabine aldığımda kaç cm mesafe ideal olur.

okey yes sir

Kıdemli Üye
Gübre konusunda profil resmime bak hangi dönem ne kdr verecegin yazar start bnce gereksiz varsa kullan canna gubrede bu cizelge tam ayarında yapılmıs denendi test edildi bu gubreler sana cicekte yetersiz gelebilir ilace yapman gerekir knka

kaiser

Kıdemli Üye
Autolarda canna start pek kullanılmıyor, 2 hafta kullanabilirsin bu sürede başka bir şey vermene gerek yok sadece rhizotonic ver. Litreye/4ml şeklinde uygulama yapabilirsin 2 hafta bunu kullandıktan sonra gübrelemeye başlayabilirsin

GlockGen5

Müptezel
Kabinde 4 tane auto slh bakacağım kankalar. Cannanın setini aldım.

Canna Rhizotonic 250 ml
Canna Boost 250 ml
Canna Terra Vega 500 ml
Canna Terra Flores 500 ml
Canna Start 500 ml
Canna PK-13/14 250 ml

Tohumlar karanlıkta 24 saat suda bekledi peçeteye alıp oradan eazyplugun hazır tohum medyasına alacağım oradan direk kendi saksısına almayı düşünüyorum. Biobizlight mix ve 10 litre perliti 4 tane 15 lt'lık bez air saksıya böleceğim.

Canna'nın çizelgelerinde canna startı hiç göremedim. Ne zamandan itibaren gübre vermeye başlamalıyım.

Harvest Master Pro RB 440 ışığım var kabine aldığımda kaç cm mesafe ideal olur.
CannaZym eksik bro

Nahita

Üye
Gübre konusunda profil resmime bak hangi dönem ne kdr verecegin yazar start bnce gereksiz varsa kullan canna gubrede bu cizelge tam ayarında yapılmıs denendi test edildi bu gubreler sana cicekte yetersiz gelebilir ilace yapman gerekir knka

İlk deneyim olacak biobizz ve canna arasında kalıp setini almaya çalıştım. Eksiğimizi gördükçe tamamlayacağız kanka. Start elimde var çizelgeye baktım ona göre vermeye çalışacğaım.

GlockGen5

Müptezel
Evet kanka benimde bundan al bunu ışığını çok uzaktan verme 30 cm falan koy ışığın dimli ise 30.000k ışık ver

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ******* ****** **** ***** ** ** **** *** *** *** **** ******** ** ****** ***** ****** ********** ***
  • B biggie34_:
    **** hahahaha
  • B biggie34_:
    ** ***** ****** ******* ***** **
  • S sefilzenci:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ********** ***** ******** ***** **** *** *** **** *** *** **** hahahaha*** ********** ****** ***** *** **** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** **** hahahaha*** ******** *******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** **** **** *** ******** ***** *** **** ******** **** ******* ******** ***** ********* ***** **** ******* ***** **** ******
    ******** ***** ****** *** **** ******** **** ******* **** ********** **** **** *** ******** ***** *** **** ******** **** ******* ******** ***** *********
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    hahahahahahahahahahahaha*
  • S sefilzenci:
    hahahaha ******* ******* ******* hahahaha*** ******** ********** **** ********* **** ******* hahahaha*
    ****** **** ***** ******** *** ****** ********** ***** * **** ********** hahahaha*
    ***** * ****** ***** * **** ***** ***** hahahahahahahahahahahaha***
    +1
    +1
    +1
    Tommy vercetti Tommy vercetti: ****** ****** +1