Cal-mag nasıl kullanılmalı?

Limonhaze88

Yeni üye
Arkadaşlar çiçeklenme dönemi fosfor ve potasyum ciddi önem taşıyor ama cal-mag da aynı şekilde fakat ikisi bir arada olmadığını öğrendim kafam karıştı. Cal-mag sipariş verdim ama toprakta gubre mevcut cal-mag verirsem ne olur? Yanlış bir şey yapmak istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Ca mag besleme takvimine gir bak aldığın yerin açıklamasın'da da yazar bak ne zaman ne kadar vermen gereken yazar sorun olmaz kullanırsın dediği şekilde

Limonhaze88

Yeni üye
Cvp: Cal-mag nasıl kullanılmalı?

hayal3t' Alıntı:
[font=Montserrat, sans-serif]Advanced Nutrients bitcoin Cal Mag, gelişim ve çiçeklenme dönemleri süresince kullanıma uygundur. Haftada 1 kereden fazla kullanılmaması tavsiye edilir.[/font]

[font=Arial, Helvetica, sans-serif][font=Montserrat, sans-serif]Hiçbir bitki besinini veya katkı maddesini direkt birbirine karıştırmayın. Her zaman besinleri sırayla ekleyin ve bir sonrakini eklemeden önce solüsyonu iyice karıştırın.[/font][/font]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif][font=Montserrat, sans-serif]Advanced Nutrients bitcoin Cal Mag, litre başına 2 ml oranında kullanılır. Yapraklardan sprey olarak da uygulanabilir.[/font][/font]

Kanka bu arkadaşlar bildiğim kadarıyla toprakta ayni anda verilebilir seyler değil ama ben aptus holland marka aldim 50 ml deneme amaçlı iş görüyor gibi yapraklar topladı kendini.

Bir de peynir altı suyu verdim o da bayağı iyi geldi yav

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T Turco:
    * *
    ErdemRS6 ErdemRS6: **