Bunu izledinizmi bilmiyorum Foton ne yapıyor yaprağa

wolferic

Müptezel
kanka bak sen bitkinin hücre yapisini içindeki organelleri belli basli terimleri bilmiyorsan bu videolari boşuna izlersin bu birincisi.ikincisi google drive hesabi takip edilebilir bundan neden korkmuyorsun .üçüncüsü google drive baglantisinin icine virüs de eklenebiliyor .bilinmeyen linkler veriyorsun gübre vs. yani kimse yanlış anlamasın ben böyle insanlardan çok şüpheleniyorum

aydın

Üye
kanka bak sen bitkinin hücre yapisini içindeki organelleri belli basli terimleri bilmiyorsan bu videolari boşuna izlersin bu birincisi.ikincisi google drive hesabi takip edilebilir bundan neden korkmuyorsun .üçüncüsü google drive baglantisinin icine virüs de eklenebiliyor .bilinmeyen linkler veriyorsun gübre vs. yani kimse yanlış anlamasın ben böyle insanlardan çok şüpheleniyorum
o videodaki terimlerin yanından bile geçmiyorum, benim bilgi alanıma girmiyor biyoloji ben sadece anlatımı güzel geldi diye paylaştım izlediysen en azından.
Bilgisayarımda antivirüs programı da kullanmıyorum, bilgisayarımda saklayacak bir şeyimde yok, ama kim ne yaparsa yapsın bilgisayarımın kendini sıfırlaması bana ayıt alan bilgilerin geri gelmesi sadece 15dk sürüyor.

aydın

Üye
birde kankacım bildiğim konular fazla kalmadı zaten, onlarada gerek varmı bilmem, yani beni fazla göreceğini sanmam

wolferic

Müptezel
cidden bazı şeyleri anlaman için altyapi şart yüzeysel anlarsında mesela orta okul fen lise fizik kimya biyoloji ardindan makaleler okusan tabi yuksek ogrenim gordunmu daha fazla etkisi oluyor ardindan evrenin yaradilisi evrim kimya biyoloji fizik aslinda hepsi iç içe ki bunların hepsi felsefeden geliyor ki o okonudada biraz merakın var dünyayı keşfetmis gbi oluyorsun creative etkisi olan genetikler seni daha çok teşvik ediyor .

aydın

Üye
cidden bazı şeyleri anlaman için altyapi şart yüzeysel anlarsında mesela orta okul fen lise fizik kimya biyoloji ardindan makaleler okusan tabi yuksek ogrenim gordunmu daha fazla etkisi oluyor ardindan evrenin yaradilisi evrim kimya biyoloji fizik aslinda hepsi iç içe ki bunların hepsi felsefeden geliyor ki o okonudada biraz merakın var dünyayı keşfetmis gbi oluyorsun creative etkisi olan genetikler seni daha çok teşvik ediyor .
Bak ilk kez bir şey demeye çalıştın baya toparlatın ama çok derin girmişsin ben bunun altından kalkamam

Xcd

Astral
@aydın takip ettiğim kadarı ile arka arkaya hızlı bir şekilde konu başlıkları açıyorsun. Zaten olan konular için yeniden konular açıyorsun ve bu izlediğim kadarıyla tartışma ortamı oluşturuyor. Diğer kullanıcılara garip veya yanlış gelen konu başlıklarında ise detaylı cevaplar vermiyorsun. Daha yeni üyesin amacını çözemedim?

Xcd

Astral
Yayınladığın konularda sana yöneltilen sorulara tatmin edici cevaplar vermiyorsun havada kalıyor ve bu tartışmalara sebep oluyor brom şimdi buda sorun değil fakat dediğim gibi forumda bu kadar yeniyken, yeni üye olmuşken hızlı bir şekilde bu kadar konu açmanın amacı nedir? Eğer okuyup öğrendiğin konuları kendin tecrübe etmediysen ki etmemişsin anlaşılan, zaten bunları diğer kullanıcılarda bulup okuyabiliyor.

aydın

Üye
Yayınladığın konularda sana yöneltilen sorulara tatmin edici cevaplar vermiyorsun havada kalıyor ve bu tartışmalara sebep oluyor brom şimdi buda sorun değil fakat dediğim gibi forumda bu kadar yeniyken, yeni üye olmuşken hızlı bir şekilde bu kadar konu açmanın amacı nedir? Eğer okuyup öğrendiğin konuları kendin tecrübe etmediysen ki etmemişsin anlaşılan, zaten bunları diğer kullanıcılarda bulup okuyabiliyor.
güzel yazı incelediysen yanı öğlese zaten bilgili birisin yani senin aklında bili birseyi demek istiyemiyorsam havada kalanları kimse demiyorki

Xcd

Astral
Şimdi 3-4 sefer okudum yazdığını kusuruma bakma hiç bir şey anlamadım cevabından. sorumuza gelelim Bu bilgiler zaten internette mevcut ve diğer kullanıcılar bu bilgilere ulaşabilecekken ve buna benzer konular zaten forumda mevcutken ve sen bu yazdığın yazıları kendin tecrübe etmediysen arka arkaya bu yazıları forumda paylaşma amacını soruyorum ?

aydın

Üye
Şimdi 3-4 sefer okudum yazdığını kusuruma bakma hiç bir şey anlamadım cevabından. sorumuza gelelim Bu bilgiler zaten internette mevcut ve diğer kullanıcılar bu bilgilere ulaşabilecekken ve buna benzer konular zaten forumda mevcutken ve sen bu yazdığın yazıları kendin tecrübe etmediysen arka arkaya bu yazıları forumda paylaşma amacını soruyorum ?
sil gitsin

Xcd

Astral
bence sen trolluk yapıyorsun ve forumda huzursuzluk oluşturuyorsun bende uyarıma kulak ver devam etme bu şekilde hareketlerine hayırlı geceler dilerim sana

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *