Bunu da mi beceremedim yoksa .

Ü

Üye silindi 16241

Guest
kanka içtiklerinden çıkan tohumsa zaten 12/12 periyodu yetmeyecektir. %99 photoperiod bir tohumdur. yani senin başta ışığı minimum 18/6 vermen gerekmekte.

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Kankalar 3 çü girisimim.tohumun ne olduğunu bilmiyorum ictiklerimozden çıkan tohum.300 watt full spektrum 12 12 Ama böyle manyak oldular küçükler yeni daha 10 mayıs doğumlu onlarda gelişmiyor

Sen suan bitkini buyumeye degil , ciceklenmeye zorluyosun kanka. Salak olmus senin bitki. Daha yeni dogduk ne bu tantana diye ortada geziyor. 18/6 ya al bitkini ama bir anda alip strese sokma. Hergün 2 saat ekleyerek 18/6 ya gecir. Zaten gelisimi iyi olmamis birde stres hasari verme bitkiye. 300w full specrtrum bitkiye fazlasiyla yeter. Kalitesi önemli degil , sonucta tek bitki bakiyosun.

Yabanci

Yeni üye
Dostum 300 waat full spektrum ne markası onunda yaz belki prizden 40 watt çeken Çinlilerin makyaj ışığı gelişimde ne kadar tuttun 12 12 ne ciceklenmeyemi aldın noluyo açıklayacak olmazsan yorum yapmazlar sende sorunu anlayamazsın tavsiyem ben 5 dkmi ayirdiysam sende 10 dkni ayir
Kanka ışık bu
Ben hep 12 12 yaptım hiç farklı saate geçmedim okuyom okuyom anlamıyor kafa .gardolapta çiçeklenmeye girene kadar iki gübre veriyorum hazır su.geardolap kapılarını açıp havalandiriyorum tek eksiğim karbon filtre fan var ışık var nem var ne olduğunu bilemiyorum .25 gr 5 bin bayılmak istemiyorum ama böyle böyle telef ettim :(

Yabanci

Yeni üye
Sen suan bitkini buyumeye degil , ciceklenmeye zorluyosun kanka. Salak olmus senin bitki. Daha yeni dogduk ne bu tantana diye ortada geziyor. 18/6 ya al bitkini ama bir anda alip strese sokma. Hergün 2 saat ekleyerek 18/6 ya gecir. Zaten gelisimi iyi olmamis birde stres hasari verme bitkiye. 300w full specrtrum bitkiye fazlasiyla yeter. Kalitesi önemli degil , sonucta tek bitki bakiyosun.
Tamam kanka ışık olayını öyle yapayım saol

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • O obeb:
    *** ****** ** ******* *** ****** hahahaha*
  • O obeb:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • needrich10 needrich10:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ****** ********* ******* hahahaha* ******* ******
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** **** ***** *********
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ******** ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** hahahaha***** ****** **** ***** *********
  • needrich10 needrich10:
    ******** hahahaha**** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** hahahaha****** ***** ** ********** ***** hahahaha ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** *** **** **** hahahaha******** hahahaha****** ***** ** ********** ***** ***
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Y Yer1n7kat6:
  • Narkotik Narkotik:
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ***** hahahaha** ****** ******** hahahaha* *********
  • esfanet esfanet:
  • 420x 420x:
    420x 420x: ** *** *********