Bunlar auto mu?

BlackVen

Yeni üye
Selam Cigaratorlar, 3 eylülde sponsorlardan northen lights auto flower tohumu aldim. Neredeyse 7eylude ektim. Simdiye kadar ph hep 5.6-6.5 arasi tuttum, nem sabit 73% de tutum ve 1200watt full spectrum ışık kullaniyorum. Neredeyse 1.5 aydan fazla oluyor ama bitkiler 4.uncu hafta larda listils atmayi baslamis. Ama hala hic somek üretimi goremedim. Sizce bu bitki gerçekten auto mu verdiler bana??
Fotoğraflar : https://imgyukle.com/a/okkop

Son düzenleme:

Jamal

Üye
27 gunde böyle oldu bnmkiler

BlackVen

Yeni üye
Ama auto degil de mi ?
27 gunde böyle oldu bnmkiler
Ama auto degil de mi?

S

silas

Guest
Hayır bitkin auto, fakat verdiğin eğitim, yanlış aşırı sık sulama, sıcaklık stresi hasat süreni uzatmış. Bitkinin genel görünümünü normal ışık veya flashla daha iyi açılardan çek lütfen. Saksı büyüklüğü, kullandığın toprak, gübrelerin, bitkiye sağladığın ekosistem sıcaklık nem havalandırma değerlerinide yaz, bitkin çiçeğe girmeye hazırlanıyor, hatta girmiş.

BlackVen

Yeni üye
Hayır bitkin auto, fakat verdiğin eğitim, yanlış aşırı sık sulama, sıcaklık stresi hasat süreni uzatmış. Bitkinin genel görünümünü normal ışık veya flashla daha iyi açılardan çek lütfen. Saksı büyüklüğü, kullandığın toprak, gübrelerin, bitkiye sağladığın ekosistem sıcaklık nem havalandırma değerlerinide yaz, bitkin çiçeğe girmeye hazırlanıyor, hatta girmiş.
Fotolar : https://imgyukle.com/a/okpIP
Büyüklüğü 21cm ve 22 cm bubikisi.
Nem hep 70-73% arasında
Sıcaklığı 20-26°c
Ve gubre Flora bloom, flora micro v3 flora gro kullanıyorum.
Ph hep 5.6 ve 6.6 arasu tutuyorum.
Ve eskiden 18/6 yapiyordum, Simdi 24/0 geçtim

Aemili31

Müptezel
Kızın flowere falan girdiği yok kankam 12/12 yap sağlık olsun gel alacaksın hasatı ama femler daha iyi ve daha güçlü veriyor sıkıntısız bol hasatlar dilerim

BlackVen

Yeni üye
Kızın flowere falan girdiği yok kankam 12/12 yap sağlık olsun gel alacaksın hasatı ama femler daha iyi ve daha güçlü veriyor sıkıntısız bol hasatlar dilerim
Ama bakarak, pistils atiyodur 2 3 hadta önce pistils atmaya başladı. Ondan şaşırdım cunku auto pistils atar 3 veya 4 haftada. Ama henüz oyle. Kaldı somek üretimi goremedim

S

silas

Guest
periyodu 20/4 devam et, ışık açıp kapatma saatlerine özen göster, PH daima 6,2-7 arası olsun. Hava sirkülasyonunu arttır nemi düşür. Toprak geç kurursa sorunlar oluşabilir. aşırı sık sulama yapmamaya toprak iyice kuruduktan sonra sulama yapmaya özen göster, çiçeğe girmiş.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • Emmy Emmy:
    ******** *** ********** ********* hahahaha*** hahahaha***
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ***** **** ******** hahahaha **** ******* *** ********* **** ****** *** ***** ****** ******** ********* ** ***** ****** **** hahahaha* ******
  • 420x 420x:
    hahahaha*** *****
    hahahaha *** ********** ********* hahahaha*** hahahaha***
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
    +1
    ********** ******** ******** **** ****** ***** ******** hahahahahahahaha********
    +1
  • 420x 420x:
    hahahahahahahaha***** ** ********* **** *****
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ****** ********* ** ***** ******* ***** hahahaha** ******* ** **** hahahaha** **** ******** **** ******* ******* ** ***** hahahaha* hahahaha*
    +1
  • 420x 420x:
    hahahaha** ****** ********* ** ***** ******* ***** hahahaha** ******* ** **** hahahaha** hahahaha** ******* hahahaha**** ****** hahahaha **** **
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ***** ***** *** ***** *** hahahaha ******** ****** ** ***** ****** ***** ** ********* **** *****
    +1
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    hahahaha** ***** ***** **** ******* ******
    +1
  • T Tropikal.MR:
    **** hahahaha** ***** ******* **** ****** ****** ********* ********** ******** ******** **** ****** ***** ******** ********
  • 420x 420x:
    ********* hahahaha* ******
  • 420x 420x:
    ******** ** hahahaha ******* hahahaha *****
    ****** ****** ***** ******** ** hahahaha ******* hahahaha *****
  • T Tropikal.MR:
    ** ***** ***** **** ********* ***** **