Buhar Makinesi

Freedoman

Yeni üye
Selam arkadaşlar 60×60×160 boyutunda bı kabinde nem oranını dengeleyebileceğim uygun yollu bı cihaz önerebilcek varmı ?

S

silas

Guest
60x60x160 bir alanda bu havalarda nemi dengelemene gerek yok, aşırı farklar varsa iç kabine fan ve nem makinası alman yeterli, egsoz için 10 cm pc fanı iş görür, iyi growlar

Freedoman

Yeni üye
60x60x160 bir alanda bu havalarda nemi dengelemene gerek yok, aşırı farklar varsa iç kabine fan ve nem makinası alman yeterli, egsoz için 10 cm pc fanı iş görür, iyi growlar
Teşekkür ederim yorum için karbon filtre setim gelicek şimdi oda calisinca nemi hepten alıp götürecek mecbur makine koyucam PC fani derken hava giriş için mi yeterli demek istediniz

Ü

Üye silindi 23498

Guest
120x120x180 büyük bir kabinmi reis bunda ihtiyaç olacaktır. Önerileriniz nelerdir
Şöylelikle bende konuyu güncel edeyim

BosCo

Kıdemli Üye
Teşekkür ederim yorum için karbon filtre setim gelicek şimdi oda calisinca nemi hepten alıp götürecek mecbur makine koyucam PC fani derken hava giriş için mi yeterli demek istediniz
Hayir, cikis fani icin 10cm pc fani yeterli diyor.
Deneyimledigim, ayni olculerde kabin kullaniyorum ve tdsilent160 calistirirsam asiri vakum olusuyor. Guclu 12cm fan kullandim yine vakum oluyor ama kabin ici stabil. Karbon filtre kullanmadigim icin filtre ile 12cm fan is yaparmi bilemiyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
  • L lityum:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    hahahahahahahaha **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    ****** **
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    **** ******* hahahaha **
    ****** ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ***** *** ******
    *** ******** hahahaha***
  • L lityum:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ******** * **** hahahaha ******* *** * **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha* *** ********* ********* *** ****** ****** **** ****** **** hahahaha****
  • L lityum:
    * ***** *** ***** hahahahahahahaha****** **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • Madkusa Madkusa:
    **** ***** **** ******* ******** ***** **** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ******** *** ** *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** * ** hahahaha* ****** ********** ********** ******* **** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********