bugun yakalandim

sefaledd11

Yeni üye
bugun yakalandim esyalar ustumde degildi kabul etmedim benim olduklarini kan ve idrara gonderdiler , idrara girmeden 2.5 lt su ictim , ilk gelen cisimi tuvalete isedim , sonra cisim temiz gibi akti onu isedim , sonuc ne zaman cikar?
bundan sonra ki surec nasil ilerler? olaylar ne zaman patlak vermeye baslar? ne zaman tekrar cagirirlar idrarin sonucuna vs?

sefaledd11

Yeni üye
çimenlerin üstündeydi benim değildi , kabalalık ortamdı benim çantamın yanına atmışlar , yakalandığım gün bişey içmemiştim , çantam kapalıydı , ortam kalabalık diye senin çantanın yanında bulduk sana işlem yapıcaz dediler , diğerlerini saldılar , 10 lyrica - 0,75gr esrar çıktı , normaldede düzenli olarak esrar kullanıyorum , ama o gün içmemiştim bişey testte kesin çıkacak diye düşünüyorum , idrar olayını iyi yapmış mıyım çıkmama olasılığı var mı?

çimenlerin üstündeydi benim değildi , kabalalık ortamdı benim çantamın yanına atmışlar , yakalandığım gün bişey içmemiştim , çantam kapalıydı , ortam kalabalık diye senin çantanın yanında bulduk sana işlem yapıcaz dediler , diğerlerini saldılar , 10 lyrica - 0,75gr esrar çıktı , normaldede düzenli olarak esrar kullanıyorum , ama o gün içmemiştim bişey testte kesin çıkacak diye düşünüyorum , idrar olayını iyi yapmış mıyım çıkmama olasılığı var mı?
Kanka düzenli içiciyim demişsin geçmiş olsun idrarında çıkar denetimli serbestlik yolları gözüküyor 5 sene sigara içmeden hayırlı hayatlar geçmiş olsun tekrardan

Dostum, kim ne derse desin . İstikrarlı bir şekilde hakime polisler oraya koydu diyeceksin. Bir insanın salak olması lazım eşyaları çantanın yanına atsın . Hakim bile salalmısın der adam. Beni dinle , suçu polislere at. Hatta polislere dava aç. Gücün varsa.

Bizim arkadaş yunuslara yakalattı cebinde sen koydun dedi . İstikrarlı şekilde hakimede devam etti ceza almadı.pislik yap çazgır ol. Mal gibi olma hakime karşı. Kendinden emin , güzel giy ve mahkemeye çıkacaksın büyük ihtimalle son 1 hafta alkol dahi içme.

sefaledd11

Yeni üye
sonuçlarım ne zaman çıkar 36 saat önce devlet hastanesine götürüp kan ve idrar aldılar e nabızdan görebilir miyim yoksa evime celp mi gelecek?

sefaledd11

Yeni üye
Arkadaşımın babası ağır ceza avukatıymış sordurttum , bana olan olayda kan ve idrar alınmaması gerekiyormuş , sonuç pozitif çıksa bile itiraz edebilir miyim? denetim vs yemek istemiyorum

sefaledd11

Yeni üye
savcılığa karakolu vs şikayet edicem yarın , avukatla konuştuktan sonra karakola gittim dedim şikayetçi olucam hukuksuz iş yapmışsınız falan diye bana bakan memurun adını vermediler komiser benden şikayetçi ol falan dedi , aman oğlum herkes içiyo bişey olmaz , yüz kızartıcı bi suç işlemedin falan filan nolucak dedi , memur numarasını verdi o numara üzerinden şikayetçi olmam gerekiyormuş ,

Peşini bırakma , bana tuzak kurdulara getirt olayı. İdrar olayını bilmiyorum. İftira atacaksın bu kadar basit.

5.yaprak

Üye
Vay a..k ne memleket . Kanka bu zımbırtı yi çantanın yanına atan kim ne durumda çantanın yanına attıysa yakınında olmalı atarken görmemiş olabilirsin ama simalarından tanıdık mi

sefaledd11

Yeni üye
Babalar iyi güzel her şeyde tutanak tutulmuş idrarı almışlar bizim çocuktan paket olmuş iş işten geçmiş itiraz etsende pozitifsin hakim karşısında babalar gibi denetimini yiceksin itiraz etmesende he itiraz et o orrozbunun evladı polis işsiz kalsın kanunu uygulamadığından dolayı ama başına iş alırsın denetim yersin bu seferde sana kurulurlar zaten çay ocağında çay içmekten başka bir sike yaramayıp ayda 50 k maaş alıyorlar boş devriye gezip savcı izni olmadan arama yapıyorlar sana boş boş tutulur bu seferde denetimdeyken hayatına kayarlar
sorma kral 10 kisi vardi orda hepsinin kafasi guzel , ben normaldim sadece temiz yuzluyum efendi , usluyum diye beni aldilar

Kanka alır işte polisin zoruna gider temiz yüzlü olman adam köyden gelmiş amg köylüsü işte polis oluyor bizim gibi adam ülkeyi geliştiricek adamların psikolojilerini siiiiiikiyorlar ben burda gelecek hayatımın bu ülke sınırları içinde kurmayı planlamıyorum bile bro farklı ülkeden vatandaşlık alırsam tr vatandaşlığını sildiricem nefret doldum kendi ülkeme ülkemi ne kadar sevsemde olaylar böyle başkan
Pakistan ya da Afganistan’ı Bi dene

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ** **** ********** ******* ** hahahaha***** ***** ****** *** ***** *** **** **** ******** ** ******* ** **** ********** ***** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** *** ** **** ****** ******* **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    *** ** ***** ****** *** ** **** ****** ******* **
  • Emmy Emmy:
    ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ***** ***** ** *
    ** *** ****** *** ****** hahahaha ******** ***** hahahaha
  • Emmy Emmy:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha* ********* ****** *** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    *** ***** ****** ********* ******* *** ****** *** ****** hahahaha ******** ***** hahahaha
    ***** ******** hahahaha ** ********
    ****** ********* ** ****** ******* ******* **** **
    ******** ****** ***** ****** * ****** * ********** ** **** *** ***** ******* ******** ****** *****