BUDAMACI TAYFA ESERLERİ

Nasip ne yapalım olduğu kadar aslında güzel de dal elde etmiştim ama işte yer sıkıntısı ışık az bide gübreleme yapmadım fazla nezaman neler yapılır bilmiyorum tecrübe olmuş oldu

Aynen kanka yaprak budanir budanmaz diye bir şey yok. Işığı kesenleri alırsan zarardan çok faydasını görürsün. Ama sen bitkiyi çırılçıplak yapmışsın kolunuu bacağını kesmişsin. Ins istediğin gibi olur

püskütvarmı

Ordinaryüs
Aynen kanka yaprak budanir budanmaz diye bir şey yok. Işığı kesenleri alırsan zarardan çok faydasını görürsün. Ama sen bitkiyi çırılçıplak yapmışsın kolunuu bacağını kesmişsin. Ins istediğin gibi olur
Işığı kapatanları iple sağa sola çekersin , bir bitkide yaprağın görevi nedir bir arastir dostum o yapraklar oralarda ışığı kapatmak için çıkmıyor .

Işığı kapatanları iple sağa sola çekersin , bir bitkide yaprağın görevi nedir bir arastir dostum o yapraklar oralarda ışığı kapatmak için çıkmıyor .
Biliyorum kanka onuda yaparsın benim dediğim 2 3 yaprak zaten. Ben çok denedim abartmadigim sürece faydasını gördüm. Senin dediğin de mantıklı katılıyorum

püskütvarmı

Ordinaryüs
Olur tabi kanka iç mekan her zaman olur o sana bağlı kanka ne kadar büyütmek istersen , ona göre çiçeğe geçirirsin bitkiyi iç mekanda herşey senin elinde. 6 7 hafta veg verirsin sonra geçirirsin bitkiyi blooma

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • içiciadam içiciadam:
    **** *** ** ** **** ******** ******** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha** ******* hahahaha ***
  • kkush kkush:
    **** ********* ****** ******* ******* ****** *** ** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ***** ***** *** ***** *** ******** **** ***** ********** **** hahahaha****
  • kkush kkush:
    hahahaha** ** **** ******* ******** ****** ******* ** *** hahahaha hahahaha** ******* hahahaha ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha** ********* ******* *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ***** ****** ****** ***** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ****** ** ****** ***** hahahaha****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** *** ******** ******** ******** ****** ********** ***** ***** hahahaha hahahaha* ******* **********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ********** hahahaha**
  • kkush kkush:
    ********** ** ******** ***** ** ***** hahahaha** hahahaha*** ******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* *** ******* *** ******* hahahaha *** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** *** hahahaha
    +1
  • M merto1835:
    ****** *** ****** ****** ********* **** hahahaha*** ********** ****** ** ******* hahahaha** ********* ****** *** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** hahahaha*****
  • lavrens lavrens:
    * ******** ******* ***** ********* ** *** hahahaha*** hahahaha*
    lavrens lavrens: * ******** ******* ***** ********* ** *** hahahaha*** hahahaha*