Bubble Gum Zkittles OG Zayıf Gövde

Nikoox

Yeni üye
Kankalar Selam Zayıf Gövde sorununu nasıl çözebiliriz bitkiler 21. Gününde yaklaşık bi haftadır bio-grow kullanıyorum 1mlL şeklinde
Rich (BB code):

Rich (BB code):

Nikoox

Yeni üye
Işıktan olduğunu düşünüp led aldım 8 adet 50w cob led yanlardan 1 adet 1500w bitki büyütme ışığı var totalde 2000w a kadar ışık var 2 bitkiye

Plastik saksı kullanıyorsun sanki , eğer yeterince extra delik açmadıysan kökler hava almadığı için gelişmemiş buda büyümeyi etkilemiş olabilir ,
Kabin içi ısı 18 den düşük ise bitki ölmüyor ancak büyümeyi durduruyor buda küçük kalma sebebi olabilir. Işıkla mesafesini birazcık açmak boya gitmesini ve gövdeye de yatırım yapmasını sağlayabilir .Gübre konusu için bişey diyemiyorum ancak karton bardakta sadece solucan gübresi ve torf karışımı ile baktığım bitki bunların aşağı yukarı 3 katı kadar yani gübre kaynaklı da olabilir.İlk evrelerde nem düşük kaldıysa büyüme gecikir buda bir sebep olabilir. Bir sürü koşul var anlayacağın tüm koşulları değerlendirmek gerek ama 8 adet cob led-400w 2 bitki için gayet yeterli olması gerekir sorun neyse ışık olmamalı

Grow Muhabbetleri
Help Users
    L lityum: **** ******* hahahaha **